Малюнки переможців конкурсу «Життя очима дитини» – 2022 прикрасили вулиці Дніпра

  10.08.2022 12:05   -
Конкурси

На бордах у середмісті обласного центру розмістили роботи переможців конкурсу дитячого малюнка «Життя очима дитини»-2022, який вже шостий рік в нашій області проводить команда Геннадія Гуфмана. Цьогоріч учасників об’єднала тема «Діти Дніпропетровщини проти війни».

У команді проекту «Життя очима дити-ни»-2022 впевнені: важливо, щоб діти, які переживають війну, могли просто грати, малювати, фантазувати. Тож організатори вдячні всім учасникам за щирі емоції та сміливість поділитися своїми надіями та прагненнями.

Незмінний організатор конкурсу, засновник благодійного фонду Ген-надій Гуфман наголошує: художня майстерність учасників – не головне, адже конкурс про дитячі мрії та майбутнє, в яке можна зазирнути завдяки роботам малечі. «Наш конкурс завжди був конкурсом не про академічний малюнок, а, скоріше, про те, яким бачать життя наші діти, про те, чого вони чекають від нас, дорослих. Ми, дорослі, маємо зробити все для того, щоб наші діти жили під мирним небом, у своїх домівках, і були щасливими», – каже Гуфман.

Це конкурс про те, яким бачать життя діти, про те, чого вони чекають від дорослих. А дорослі мають зробити все, аби українські діти жили під мирним небом, у своїх домівках, і були щасливими.

Родина Єгора Лугового зараз у Дніпрі, вони евакуювалися з Харкова. Мама Ганна з гордістю розповіла, що син вперше взяв участь у такому творчому кон-
курсі, тож всі рідні дуже радіють його перемозі. «Ми дуже вдячні Геннадію Гуфману за таку ініціативу для дітей. Це дає їм змогу брати участь у конкурсі, розкриватися. Задоволені, що малюнок посів у своїй віковій категорії друге місце. Ми дуже вдячні, це було приємною несподіванкою для нас», – розповідає Ганна Лугова.

Проект «Життя очима дитини» започатковано ще у 2017 році. За цей час у ньому взяли участь близько 4000 дітей.

Єгору дійсно було складно повірити в те, що його малюнок стане таким величезним та прикрасить одну з центральних вулиць Дніпра – міста, яке вже стало для хлопчика рідним.

Зазначимо, що проект «Життя очима дитини» команда Геннадія Гуфмана проводить від 2017 року. За цей час у ньому взяли участь близько 4000 дітей.

Д. ВІКТОРОВ

Поділитись:

Попередня стаття: