Лікарні з гарячих точок: з початку війни 11 медзакладів переїхали до Дніпра

  10.08.2022 15:29   -
Новини

Роман евакуювався з Сєвєродонецька спершу до Краматорська, а коли і там стало гаряче – виїхав до Дніпра. І вивіз не лише своїх колег, але й пацієнтів. Про це повідомляють на телеканалі ДніпроTV.

«Наша лікарня працювала до останнього в Сєверодонецьку, надавали допомогу населенню повністю. В нас не було такого, що наші пацієнти були без допомоги, – розповідає лікар з Сєверодонецька Роман. – Нам допомогли знайти приміщення, ми почали відновлювати працю десь з 1-го липня».

В Дніпрі медикам  допомогли поновити роботу. Медсестри, терапевти, хірурги знов стали до справи порятунку пацієнтів. Їм знаходять і приміщення, і техніку для нормальної роботи.

«Закупили тут нове обладнання, щоб працювати. Гематологічний аналізатор, біохімічний, коагулометр центрифуги. Ну все», – каже лаборантка з Сєвєродонецька Юлія.

Нині у медзакладах Дніпра працює більше сотні переселенців. Від терапевтів, лікарів сімейної медицини, до гінекологів та медсестер.

«Ми маємо вже на території Дніпропетровської області заклади з Харськовської і Лгунаської областей. Це і заклади спец допомоги, діагностичні центри, обласна лікарня. Це центр первинної медикосанітарної допомоги. Служба екстренної медицини», – зазначає заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної військової адміністрації Тетяна Квітницька.

Окрім фахівців, з окупації вдалося вивезти і автівки швидкої. Тож лікарі оперативно виїжджають на виклики тепер вже до дніпрян.