На Дніпропетровщині вшанують пам’ять трьох бійців АТО

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині вшанують пам’ять трьох бійців АТО отключены

12 вересня о 12.00, на Краснопільському кладовищі вшанують пам’ять трьох нещодавно опізнаних бійців АТО

До сих пір вони вважалися невідомими солдатами, тепер їхні імена встановлені за допомогою ДНК-експертизи. Прийти та подякувати Героям можуть всі небайдужі, – про це повідомили в обласному управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи.

– Хлопці загинули, захищаючи нашу країну, в 2014 і 2015 роках. Тоді з військовими почестями їх поховали на Краснопільському кладовищі як тимчасово невідомих. Протягом 3-х років продовжували шукати збіги ДНК. Сім’ї бійців не вірили в їхню смерть. Рідні все ж здали біологічні зразки для проведення дослідження. Збіг ДНК встановили, – розповіли в управлінні.

Всі троє опізнаних хлопців – нацгвардійці. Рідні Сергія Дятлова прийняли рішення залишити його на Краснопільському кладовищі. Тіло Дмитра Карбана перепоховають у місті Часів Яр Донецької області, Андрія Величка – заберуть до Києва.

За весь час проведення АТО на Краснопільському кладовищі поховали 293 тимчасово невстановлених захисників України. За результатами ДНК-експертизи встановлено імена 179 з них.