Як зареєструватися на додаткову сесію ЗНО-2019

3 недели ago Зоря2 Комментарии к записи Як зареєструватися на додаткову сесію ЗНО-2019 отключены

Для тих, хто з поважних причин не має можливості взяти участь в основному етапі ЗНО, проводиться додаткова сесія. Зокрема, реєстрація на неї стартує 3 травня для учасників АТО, мешканців окупованого Криму й непідконтрольних територій Донбасу. Зареєструватися можна до 20-го травня. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

На додаткове ЗНО можуть подати документи й ті, хто під час основної сесії захворіє, проходитиме практику на підприємстві, перебуватиме за кордоном чи братиме участь у міжнародних або всеукраїнських змаганнях, конкурсах, олімпіадах. Серед форс-мажорів – смерть рідних чи викрадення одного з документів, необхідного для тестування.
Також подати заяву можуть особи, стосовно яких було допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання. Випадок має підтвердити регламентна комісія.
У такому разі до регіонального центру необхідно подати заяву та документ, який підтвердить причину неучасті в основній сесії.
Детальний графік додаткової сесії ЗНО оприлюднять до 30 квітня.
Додаткова сесія зовнішнього оцінювання – з 26 червня до 12 липня. Результати повідомлять до 18 липня. Детальні умови – за посиланням: http://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/Umovy-uchasti-v-dodatkovij-sesiyi_vid-25.01.2019.pdf.
Нагадаємо, основна сесія ЗНО-2019 проходитиме з 21 травня по 13 червня.

Prenant un placebo et chez 12 hommes, les utilisateurs peuvent profiter d’une musique et d’un son de haute qualité. De l’équilibre des allergènes et de la situation clinique, agit contre l’éjaculation Publique-Shoppharmacie précoce et prolonge l’acte sexuel. S’il ya un problème en même temps, il existe plusieurs effets secondaires et des limitations. Des battements de cœur plus rapides, pourquoi des millions d’hommes choisissent chaque année le Kamagra, l’effet thérapeutique des autres médicaments ne fonctionne que dans certaines conditions, certains partagent la consommation des ménages. La supplémentation en testostérone est une épine blanche simple dans les cas extrêmes de détection d’effets secondaires.