У двох лікарнях Дніпра звели котельні на альтернативному паливі

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У двох лікарнях Дніпра звели котельні на альтернативному паливі отключены

У двох лікарнях Дніпра – №4 та №9 – звели сучасні котельні на альтернативному паливі. Вони запрацюють з початком опалювального сезону.

Котельні обігріватимуть не лише медзаклади, але й навколишні будинки. Як повідомляє прес-служба ДніпроОДА, нові котельні – у трійці найпотужніших в країні. Загальна потужність нових котелень – 13,5 МВт, випереджає їх лише котельня на 10,5 МВт на вулиці Космічній в Дніпрі. До того ж котельні зведені без жодної копійки бюджетних коштів – виключно за рахунок інвестора.
Нині котельні у лікарні №4 та №9 Дніпра вже готові до опалювального сезону.
– Нові мережі, нове обладнання, до речі, наше, українське. Воно повністю автоматизоване. У якості сировини – пелети з соняшникового лушпиння, – зазначив генеральний директор інвесторської компанії «APS Power Technology» Сергій Кондратюк.
Котельні не лише обігріватимуть та забезпечуватимуть цілодобову гарячу воду, але й заощаджуватимуть бюджети лікарень.
– Взимку щомісяця платили за опалення близько мільйона гривень, при цьому не отримували якісного обігріву. На верхніх поверхах лікарні температура ще так-сяк сягала 20 градусів, на нижніх не доходила й до 16 градусів. Тепер рахунки будуть меншими. Щомісяця будемо економити 100-120 тисяч гривень. Це немалі гроші, які витрачатимуться на пацієнтів, – розповів головний лікар дніпровської лікарні №4 Костянтин Чебанов.
Котельні постачатимуть тепло не лише у медзаклади, але й у навколишні будинки. Альтернативна котельня опалюватиме шість житлових будинків, розташованих поруч із лікарнями №4 та №9.
Тепло в лікарні запустять одразу після рішення міської ради про старт опалювального сезону.