У Дніпрі виступила рок-співачка Соня Сотник

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі виступила рок-співачка Соня Сотник отключены

У ДніпроОДА пройшов безкоштовний рок-концерт відомої радіоведучої та співачки Соні Сотник. На концерт зібралося близько тисячі глядачів,- про це розповіли у прес-службі ДніпроОДА

Рок-концерт пройшов в ДніпроОДА уперше. Соня Сотник виступила з яскравою та насиченою програмою. Співачка зазначила, для неї честь проводити концерт в облдержадміністрації. На її переконання, тут повинно бути «місце сили», де не тільки підписують документи та ухвалюють резолюції, а й збираються на концерти та спектаклі.


– Нарешті за більше, ніж 20 років, такі будівлі належать людям… Раніше у різних адміністраціях на пафосних заходах ми отримували нагороди. А сьогодні спробуємо збити ці «колони та канделябри» пафосу і провести класний концерт, – поділилася Соня Сотник.

Глядачі в захваті, кажуть: емоції від концерту переповнюють.

– Вечір прекрасний, цікавий і насичений. Це не схоже на типовий концерт, це скоріше театр рок-музики, – розповів відвідувач концерту Сергій Загинаєв.

Заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко зауважив: цього разу в адміністрації черговий раз «розірвали шаблон».

– Зазвичай слухаю Соню Сотник по радіо, а тут – живий звук. Ми і слухаємо, і бачимо і відчуваємо. Все класно!, – поділився Володимир Юрченко.

Після концерту для всіх бажаючих відбулася автограф-сесія.