ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  15.06.2021 20:42   -
Знайомства

Петро Ф. Служив у Черкаському, після демобілізації робив у сільгосптехніці токарем. Трудового стажу 42 роки. Пенсія нормальна, є пільги як ветеранові праці, дитині війні. Дружина так само в цеху працювала. Прожили 50 років. Ну вона сильно нездужала серцем і від того вмерла, третій рік минає, як не стало моєї дружини. Нема з ким і порозмовляти. Син у Дніпрі, дочка недалеко, робить продавцем. Я до алкоголю байдужий, нічого спиртного не вживаю і не курю. Буду радий відгукові, а згодом, може, і зустрічі з жінкою, такою ж, як я, самотньою. Мені 76, ріст 185, вага десь за 80.


Віктор В. Незабаром виповниться 70, на вигляд молодший, ріст 174, вага 80, освіта середня спеціальна, військовий пенсіонер. Другий рік як овдовів. Мешканець міста-рай-центру, мій приватний дім з усіма зручностями. Радий буду відгукові самотньої жінки, яка бажає перемін на краще.


Сергій А. з Павлоградського району. Мрію зустріти ту єдину, вірну, з котрою б розуміли одне одного. Вдачі я спокійної, доброї, чуйної. Хотілося б більше про себе розповісти тій, що відгукнеться на моє послання. Вірю в те, що взаєморозуміння – це головне у стосунках. Подробиці лишаю на пізніше. Мені 64, ріст 174, вага 80. Вдівець, пенсіонер. Дітей нема.


Олександр Г. Мені 37, середньої статури, невисокий. Маю інвалідність другої групи. Самостійний, спокійний, некурящий, не п’ю. Люблю читати, дивлюся спортивні програми. Мій фах – майстер з ремонту взуття. Сподіваюся на переміну в моїй долі, як відгукнеться жінка мого чи трохи старшого віку, можливо так само з інвалідністю. Добре, як має дитину. Буду дбайливим і лагідним
чоловіком. Літа минають, а хочеться мати сім’ю, хочеться любові і тепла.


Ольга М. Добрий день, пані Олено! Стомилася жити самотою. Вдова чотири роки. Власний дім з усіма зручностями у райцентрі. Дочка одружена у Дніпрі. Хочу знайти надійного, порядного чоловіка, котрий, як і я, не бажає лишатися одинаком, йому бракує сімейного затишку. Біля моєї хати трохи городу, сад, малина, полуниці, виноградник; кохаюся у трояндах: маю п’ятдесят кущів. Добра, чуйна, сусіди кажуть, роботяща. Мені 59, ріст 160, вага 60.


Вікторія Р. з Покровського району. Мені 54, зріст 170, середньої статури, вдова, без шкідливих звичок, добра, хазяйновита, спокійної вдачі, діти дорослі. У вільний час залюбки щось в’яжу-плету. Хочу, аби мені написав ровесник або трохи старший, добрий, чуйний. Усі подробиці при спілкуванні. Згодна на переїзд.


Наталя Б. з Дніпра. На роботі кажуть, що маю вигляд сорокарічної, а насправді мені 53. Ріст 170, вага 80, білявка з блакитними очима. Мешкаю у квартирі на лівому березі. Мати померла чотири роки тому. Отже, живу сама, працюю. Сподіваюся на відгук порядного дніпрянина до 65.


Євгенія М. з Дніпра. У трикімна-тці я з мамою і моєю восьмирічною донечкою. Дружимо. Добра, врівноважена, люблю природу, ріку, море, тварин. Може, відгукнеться той, що так само хоче мати дружну сім’ю? Мені 40, ріст 170, вага 65, приємної зовнішності.


Анастасія Ш. з Дніпра. 28 років, ріст і вага середні, освіта вища, працюю. Особисте життя не склалося. Шукаю вірного друга.


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись: