ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  17.11.2021 18:24   -
Знайомства

Володимир К. Від дітей не залежу. Обидві доньки вивчилися (одна у Харкові, друга у Сумах), нині працюють, самодостатні. В мене дві внучки: менша у третьому класі з батьками в Сумах; старшій онуці пощастило здійснити мрію: з непоганим знанням англійської і польської, золотій медалістці, вдалося вступити на журналістику. Там, у Вроцлаві, став до праці її тато, а мій старший зять. Винаймають житло, чекають на матір. Мати готується, ось-ось поїде. А я сам у своєму селі з невеликим господарством. Село неглухе. Одинадцять маршруток на добу. Мені 66, з вищою освітою, інженер-енергетик, працював у колгоспі. Ріст 179, вага 96, вдівець, на пенсії. Дім зі зручностями: газ, вода, каналізація. Може, напише мені самотня жінка, згодна на переїзд?


Микола Б. Живу в хаті сам. Простий чоловік родом із села. Розлучений давно. 62 роки, невисокий, 164, вага відповідна, світловолосий, з почуттям гумору, приязний до людей. За освітою механік, інженер-гід-ротехнік. Не вживаю спиртне і не курю. Останні роки доглядав у селі хвору матір, нині покійну. Згоден на переїзд. Працюю у Першотравенську. Робота, якщо це комусь цікаво, відповідальна, нелегка, скажу так, небезпечна. Але мені до вподоби.


Валерій Д. 60 років, ріст 160, вага 64. Вдівець, дітей немає. Своя хата, газ. Господарюю на своєму обійсті. Не курю, не п’ю. Самотній жінці, яка захоче поспілкуватися та напише свій відгук, все про себе розповім. І проситиму на переїзд.
Родіон Д. з Дніпра. Простий трудівник, ніяких величезних статків не маю. На 58-му році зостався зовсім один. Хочу зустріти добропорядну жінку, котра мріє, як і я, про сімейний затишок та не бажає лишатися пустоцвітом. Середнього росту, худорлявий, був чорнявий, тепер геть сивий.


Надія С. з Дніпра. Родом я з села, але більшу частину життя я у Дніпрі. Русява, сіроока, скоро 60, ріст 158, вага 68. Маю інвалідність з дитинства (сколіоз). У листопаді – на пенсію. Тож хочу змінити життя. Хотіла б познайомитися з україномовним, простим, чуйним, як і я, аби розуміти, підтримувати, поважати одне одного. Переїхати в село, до однодумця, щирого, несварливого і неліниво-го. Він нічим не зловживає, бо такого натерпілася за двадцять років шлюбу, більше не хочу. Маю двох самостійних доньок, живуть окремо. Люблю вирощувати для себе на городі, садовину, квіти, читати. Місто вже втомлює, та й робота з людьми – так само, працюю в бюджетній установі. Мешкаю в сімейному гуртожитку.


Марина В. з Приорілля. Працювала в колгоспі на фермі, тепер без роботи, але є своє господарство, тож не нудь/ гую. У гарному селі в нас з / мамою дім. Газове опалення, вода в хаті. Шкідливих звичок нема, алкоголіків ненавиджу. Була одружена, давно і майже одразу розлучилася. Більше заміж не виходила. Перше кохання завдало стільки болю, що надовго вистачило. Маю доньку, в неї своя сім’я і свій дім у сусідньому селі.Мені 53, ріст 170, вага 80. Дякую Вам, пані Олено, за турботу про людей одиноких. Олександра М. Мені 54, сім років як овдовіла. Троє дітей, вже всі дорослі, самостійні. А я сама і сама. Працюю. Маю приватний будинок у гарному селищі.


Ірина К. Вже не раз друкувалася, але відгуків чомусь не надійшло майже ніяких. 42 роки, без шкідливих звичок, добра, симпатична, працюю. Шукаю порядного, спокійного, бажано з почуттям гумору. Він надійний, роботящий.


Анна Н. з Дніпра. 33 роки, одружена не була, дітей нема, працюю менеджеркою на приватному підприємстві. Ще не згасла в душі надія з люблячим ровесником створити свою родину. По натурі я, вважаю, добра, чуйна людина. Дбаю про домашній затишок. На мене кажуть «домашня дівчинка». Читаю багато, пробую віднедавна малювати картини. Темно-русява, карі очі, височенька, повненька.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись:

Наступна стаття: