ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  27.10.2021 11:37   -
Знайомства

Владислав Н. з Кам’янського. Минуло кілька місяців від часу моєї коротенької публікації. Жодного відгуку так і не надійшло. Хочу знайти людину подібної долі, таку ж самотину, з якою можна буде побачитися, * а вже далі знатимемо, чи щось є в нас спільне. Ріст мій 175, вага 90, 70 років, шкідливих звичок нема.


Микола В. із Солонянського району. Мені 65, ріст 180, вага десь 65, маю інвалідність другої групи з 1983 р., ліва рука ампутована на рівні плечового суглоба, травма виробнича. Спиртне не вживаю вже сорок років, тільки курю. Батька і матері давно нема. Я сам-один. Хоча важко, але не падаю духом, усе потихеньку роблю. Удвох, звісно, набагато легше…


Валерій Д. 60 років, ріст 160, вага 64. Вдівець, дітей немає. Своя хата, газ. Господарюю на своєму обійсті. Не курю, не п’ю. Самотній жінці, яка захоче поспілкуватися та напише свій відгук, все про себе розповім. І проситиму на переїзд.


Микола Ф. Щойно виповнилося 60, ріст 173, вага 75-80, розлучений давно вже, а живу одинаком. Забезпечений, ні від кого не залежу, свій дім з усіма вигодами: санвузол, опалення, водогін. Тут, у селі, я від народження, село велике, хата моя біля річки. Сад, виноградник, пасіка, автомобіль. І сам я незлий. Голова, руки, ноги, все на місці, нівроку здоровий.


Віталій В. 57-й рік, розлучений, ріст 178, вага 95. Вернувся до батьківської хати у пригороді Дніпра. З донькою та онуками спілкуюся. Зі стареньким батьком живемо удвох. Миролюбний, спокійний, не лаюся, не фанат футболу і рибалки. Без шкідливих звичок, хіба що є одна: багато працюю. Інженер-механік, водій. Мрію купити домичок за містом, у гарному місці, і бути щасливим удвох з майбутньою обраницею.


Олександр О. з Дніпра. Ні дітей, ні шлюбного минулого. Усе ж хотілося б зустріти просто хорошу, доброзичливу жінку, самотню, з якою були б розуміння і спільні погляди та зацікавлення. По натурі я досить товариський, однак не тусовочний. Освіта вища, інтереси різнопланові, ніяких шкідливих звичок. Житлом забезпечений. Щойно виповнилося 39, ріст і вага нормальні. Стосунків для розваги або комерції ніколи не шукав. Може, знайдеться з такою ж самотньою те, що нас поєднає?


Тетяна Г. з Новомосковського району. Мені 68-й, народилася у Дніпрі. Освіта середня технічна, працювала на заводі. Довгий час жила за кордоном, та довелось через деякі обставини вернутися на батьківщину. Я самотня, хоча є син і дочка, троє внуків. Живуть окремо, в них своє життя. Давно розлучена, колишній чоловік лишився в іншій країні. Своя хатина, село гарне. Хотіла б з хорошою людиною дожити віку. Я товариська, непогана господиня, але самота бере своє. Буду вдячна за відгук чоловікові, котрий хоче тепла і затишку.


Світлана П. з Магдалинівсько-го району. Я небагата, роботяща, не п’ю, не курю, не маю такої моди. І хотіла б знайти такого самого й дожити з ним аж до смерти. Щоб не кривдив, а просто зміг підтримати. Не можу відразу погодитися на переїзд. Гадаю, треба щонайменше з місяць полистуватися, побачити фото, побесідувати. Мені 56, рідних, родичів нема.


Вікторія М. з Дніпра. 54 роки, зріст 165, вага 85, вдова п’ятий рік. Дітей нема, доглядаю стареньку матусю, 84 роки, квартира наша на лівому березі. Хочу зустріти чоловіка, з яким жити одне для одного! Буду вдячна, пані Олено, як посприяєте!


Марина В. з Приорілля. Працювала в колгоспі на фермі, тепер без роботи, але є своє господарство, тож не нудьгую. У гарному селі в нас з мамою дім. Газове опалення, вода в хаті. Шкідливих звичок нема, алкоголіків ненавиджу. Була одружена, давно і майже одразу розлучилася. Більше заміж не виходила. Перше кохання завдало стільки болю, що надовго вистачило. Маю доньку, в неї своя сім’я і свій дім у сусідньому селі. Мені 53, ріст 170, вага 80. Дякую Вам, пані Олено, за турботу про людей одиноких.


Наталя Д. з Дніпра. Жити добре, як поруч є надійний друг, коханий чоловік. А я неодружена, дітей нема. На Перемозі ми з мамою у трикім-натці. Мені 38, ріст 168, вага 74, спокійна, відповідальна. Дві освіти: економіст, програміст. Нині працюю в торговій мережі.


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись: