ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  19.10.2021 19:49   -
Знайомства

Олександр К. з Дніпра. 70 років, на пенсії, але ще підробляю постійно. Освіта вища технічна, попередні роки працював на шахтах і в кар’єрах. Автолюбитель, не п’ю, не курю. Спокійний, врівноважений, багато читаю. Ріст 179, спортивної статури, почуваюся і виглядаю молодшим. Згоден переїхати до приватного сектора, бажано у місті або недалеко від міста.


Іван В. з Полтавщини. Два роки як овдовів. У покійної моєї був син, і хата зосталась йому, ми жили у Краснограді. А я купив собі дачу в Карлівському районі, дуже гарне місце, ночувати є де, і господарювати можна. Жінка, яка приїде до мене, сама все побачить. Якщо вона любить землю, то ми з нею однієї вдачі. Роблю в охороні у місті Покров. Мені 68, ріст 168. Нехай буде ровесниця або й старша, це для мене не має значення. Головне, щоб здоров’я було, щоб жаліли і любили одне одного. Самому дуже тяжко.


Василь Т. із П’ятихатського району. Зі здоров’ям усе гаразд, може, тому, що нема шкідливих звичок, окрім однієї: курю. Мені 59, ріст 170, вага 60. Дітей нема. Є хата, літня кухня, сарай, 25 соток – город, невеличкий палісадник. Буду радий відгукові самотньої жінки, котра побажає змінити своє життя й напише мені про свою долю і надішле лист. Наперед дякую.


Родіон Д. з Дніпра. Простий трудівник, ніяких величезних статків не маю. На 58-му році зостався зовсім один. Хочу зустріти добропорядну жінку, котра мріє, як і я, про сімейний затишок та не бажає лишатися пустоцвітом. Середнього росту, худорлявий, був чорнявий, тепер геть сивий.


Василь К. з Магдалинівського району. Край потрібна мені друга половинка. Є в мене дім, город. Маю інвалідність з дитинства, але працездатний, можу все робити. Своїй половинці всіляко помагатиму. Не курю, не п’ю. Ріст 168, вага 65, 56 років.


Євгенія Р. з Дніпра. Мені 63, ріст 159, вага 69. Незалежна, інтересна, пенсіонерка, ще працюю. Десять років як овдовіла. Прожила у шлюбі щасливі літа, але судьба розпорядилася не так, як гадалося. Рада буду поспілкуватися з одинаком, котрий зазнав тяжких випробувань самотньою буденністю, а проте він доброзичливий, відкритий. Не залежить від дітей та онуків. Я у квартирі одна на Перемозі. Сподіваюсь на відгук. І, може, ми будемо щасливі, дбаючи одне про одного?


Любов К. з Новомосковська. Пенсіонерка, але ще працюю, дім у при/ ватному секторі, син зі своєю сім’єю живе окремо. Приходжу з роботи додому, і ніхто, крім собак, мене не зустрічає, нема з ким і поговорити. Мені 61, ріст 168, вага 80, не п’ю і не курю.


Світлана В. з Дніпра. Родом я з Полтавщини, вдова, 58 років, ріст 155, вага 70. На пенсії, але ще підробляю. Діти дорослі. Хотілося б доброму, чесному, надійному чоловіко-ві-другові покласти свою голову на плече, поділитися своєю добротою. І наварити полтавського борщу.


Наталя Б. з Дніпра. На роботі кажуть, що маю вигляд сорокарічної, а насправді мені 53. Ріст 170, вага 80, білявка з блакитними очима. Мешкаю у квартирі на лівому березі. Мати померла чотири роки тому. Отже, живу сама, працюю. Сподіваюся на відгук порядного дніпрянина до 65.


Людмила В. з Дніпра. З мамою-пенсіонеркою мешкаємо на правому березі, у квартирі в районі Робочої. Що розказувати в такому листі? Пишу основне. Мені 46, ріст 180, вага 93, дітей нема. Хотіла б знайти собі пару, свого судженого. Не знаю, що ще написати.


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись:

Наступна стаття: