У Софіївці на Дніпропетровщині будують стадіон для спортивної школи

  19.10.2021 16:59   -
Новини

Довгоочікуваному стадіону – бути.  Декілька років роботи з будівництва були заморожені та зараз їх поновили. 

Денис Вербинець, футболіст: «Я хочу займатись на новому полі, щоб прославити Софіївку футболом».

Такий вигляд мав стадіон спортшколи у Софіївці ще рік тому. У 2018-му році попередня обласна влада розпочала тут ремонт. Обіцяли футбольний та баскетбольний майданчики, трибуни, освітлення та бігові доріжки. Виділили 25 мільйонів гривень, привезли купу щебню і на цьому все й закінчилося. Роботи заморозили на довгий час, а все що встигли зробити – поросло чагарниками.

Віктор Круглик, тренер Софіївської ДЮСШ з важкої атлетики: «Робота у нас тут не йде, будівництво кинуте. Зараз у нас немає надії, що у найближчий час зал буде зроблений для нашої важкої атлетики».

Діти займалися у залах інших закладів, а футбольна команда Софіївки була змушена грати на камінні або ж «у гостях».

Олег Заскока, директор Софіївської ДЮСШ: «У нас є наша команда, яка зараз приймає футбол в Кривому розі, тому що нема де. Так само і ми їздимо на інші стадіони. У нас є майданчик, але він маленький для повноцінних занять футболом. Тому и дуже багато чекаємо від цього».

Цьогоріч роботи поновили. Прибрали зарості бур’яну та взялися до формування основ для майбутніх доріжок.

Ігор Кравченко, керівник ділянки: «Зараз ведуться бетонні роботи. Потім тут будуть спортивні доріжки та наливне резинове покриття, де діти зможуть бігати, стрибати, гуляти. Баскетбольне поле в цьому році також буде готове».

У наступному році тут зроблять трибуни та оновлять саму школу. Також облаштують пандуси та спеціальні місця для людей з інвалідністю, аби кожен бажаючий міг відвідати змагання та футбольні матчі.

Петро Сегедій, голова Софіївської територіальної громади: «Наша громада давно чекає стадіон. Наша футбольна команда сьогодні грає на першість області і займає перші сходинки турнірної таблиці. Я думаю, що цей стадіон дозволить нам розвивати спорт, футбол».

Футбольне поле буде зі штучним газоном для безпеки дітей.

Влад Черниш, футболіст: «Мы с друзьями мечтаем, чтоб сделали стадион, чтоб мы там тренировались, а не на твёрдом покрытии. Потому что на твёрдом покрытии при падении легко содрать кожу».

У Софіїіській спортивній школі займається майже 150 дітей. Зараз тут навчають футболу, кікбоксингу, важкій атлетиці та чирлідингу. Після реконструкції планують відкрити секції волейболу та баскетболу.

Ольга Горб, заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації: «Наразі за програмою президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в області проводиться великі капітальні ремонти спортивних об’єктів. Дуже приємно, що саме у селищах і невеличких населених пунктах ми створюємо сучасну спортивну інфраструктуру».

Поділитись:

Наступна стаття: