ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  29.09.2021 15:38   -
Знайомства

Володимир К. із Жовтих Вод. Добрий день, пані Олено! Півтора місяця минуло, як Ви мене друкували, і жодної вістки ні від кого мені не надійшло. Усе ще шукаю свою по- , ловинку, аби дожити віку з тією, що могла б переїхати до мене. Це – приватний сектор. Газове опалення, вода, туалет – усі зручності. Садок, невеличкий городець.Шукаю жінку з добрим серцем і душею. Спокійне життя, розуміння і пошану гарантую. Свого слова завжди дотримую. Мені 79, ріст 175, вага 83, вдівець. Люблю гумор, поезію, природу.


Андрій П. Усе ще не втрачаю надію, що стрінеться мені жінка, яка буде згодна на переїзд у хороше, екологічно чисте село на трасі Дніпро-Полтава, де ліс близенько і Оріль неподалік. Усе необхідне в хаті є. Ваш, жіночко, вік 55-65, ріст невеликий (бо й я невисокий), а також не маєте завищених вимог. Мені 72, нема шкідливих звичок, тому не сприймаю жінок, які курять і випивають, спокійний, до людей позитивний, доброзичливий. Між іншим, недавно вакцинувався від Covid. Проситиму ведучу рубрики: як не надійде мені жодного відгуку, то, будь ласка, надрукуйте другий раз.


Віктор В. Щойно надійшла «Зоря», я прочитав листи самотніх людей і, доки не передумав, пишу. Вдівець, 69 років, і мені тоскно. Мій дім у місті-райцентрі. Дуже незручно бути одинаком, хоча є діти й онуки. Ну вони проживають окремо, в них свої турботи. Хотів би, щоб написала мені ровесниця подібної долі, далі будемо домовлятися удвох. Пробачте за почерк, дуже давно не писав листів. Велика подяка, Олено, за рубрику. Сподіватимусь на сприяння і поміч.


Михайло Г. з Приорілля. Вдівець, 63 роки, ріст 180, вага 75, вже пенсіонер, труджуся дома, коло хати. Шкідливих звичок нема. Проживаю з меншим сином, ще неодружений, працює. Сподіваюся, що обізветься і захоче поспілкуватися зі мною згодна на переїзд самотня ровесниця.


Євген Т. з Дніпра. У Дніпрі я з 2002 року. Переїхав з Полтавщини, де народився, у пошуках праці. Винаймаю дачу в Сухачівці, зрідка їжджу туди відпочити від роботи. Працюю три дні, а три – вихідні. На теперішній час робота моя – у торговельному центрі. Розлучений, є син, сімейний. Рідна моя сестра зі своєю родиною у Кобеляках. Ні батька, ні матері вже нема. Хочу дочекатися доброї жіночки, щоб бути разом у радості і в горі. Мені 56, ріст 174, вага 72, по натурі чесний, працьовитий, без шкідливих звичок.


Лариса Ю. з Дніпра. Люблю природу, тварин. На таких, як я, кажуть: творча людина. Небайдужа до мандрів-по-дорожей, прогулянок. Діти й онуки не зі мною, так виходить, що бачимося нечасто. Є ще бабусі. Людина не може, не повинна бути сама. Хочеться сім’ї. Щоб я піклувалася, і про мене так само. Щоб усе робили спільно. Щоб мій обранець був приємної зовнішності, добрий, спокійний, без лихих, ясна річ, нахилів, працюючий. Мені 57, ріст165, вага 52.


Лідія Г. У чоловікові ціную здоровий спосіб життя, чесність, вірність. Мені 54, ріст 164, середньої статури. Є трошки землі, що дає можливість мати зерно, насіння, усе з власного городу. На просторому обійсті худоба, птиця. Люблю торгівлю, по змозі набуте своєю працею продаю. Воджу автів-ку, правда, «копієчка» моя старенька, але сильно мене виручає. Хотілося б, аби мій обранець був різнобічно розвинений.


Жанна П. з Дніпра. Мешкаю у квартирі з 15-річ-ним сином. Мені 52, ріст 170, вага 70, з почуттям гумору, без лихих звичок, інтереси різнобічні. Радо поспілкуюся з чоловіком, який мені напише, і, може, складуться в нас серйозні стосунки?


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись: