ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  22.09.2021 14:02   -
Знайомства

Василь Т. із П’ятихатсько-го району. Зі здоров’ям усе гаразд, може, тому, що нема шкідливих зввичок, окрім однієї: курю. Мені 59, ріст 170, вага 60. Дітей нема. Є хата, літня кухня, сарай, 25 соток – город, невеличкий палісадник. Буду радий відгукові самотньої жінки, котра побажає змінити своє життя й напише мені про свою долю і надішле цей лист. Наперед дякую.


Василь К. з Магдалинівського району. Хочу знайти другу половинку для життя. Згоден на переїзд. Роботящий, люблю працювати дома і не дома, робота моя у Дніпрі. Уникаю сварок, не терплю лаятися, спиртним не захоплююся. люблю природу. 57 років, нормальна зовнішність, ріст 174, вага 76.


Про Володимира М. Нашому синові 47 років. Жонатий не був, дітей нема, ріст 175. Не курить і не п’є. Є свій дім, дача, своя городина, нічого не купує. Скінчив технікум, агроном, має роботу, автомобіль, мопед та іншу техніку. В домі газове опалення, ванна, вода, всі зручності. Ми, батьки, живемо од нього за триста метрів, на одній вулиці. Як самотня жінка зацікавиться нашим листом і нашим сином, то дуже просимо у гості. Подивиться, як то все у нас. І яка природа чудова. Микола Ч.


Андрій П. з Дніпра. Донедавна був працівником «Приватбанку», а тепер став до роботи у приватній компанії. Освіта вища економічна, комунікабельний, життєрадісний, без лихих нахилів – одне слово, позитивний. Володію англійською, вільний час віддаю спортові, слухаю музику. Залюбки пускаюся час від часу у мандри, захоплююся кінофільмами. Все ще жевріє мрія: зустріти врешті-решт ту єдину, вірну, з якою нам буде добре удвох. І ми побудуємо міцну та щасливу родину. Мені 34, ріст 172, вага 65.


Тетяна Я. з Дніпра. Я читачка «Зорі», вдячна за вашу рубрику. І пишу тому, що геть стомилася жити самотньо. У свої 63 я на пенсії, одна у квартирі на правому березі, ріст 165, дуже люблю куховарити, вирощувати квіти. Того, кого зацікавить моє коротеньке повідомлення, ласкаво прошу не полінуватися й написати мені про себе.


Діна С. з Краматорська Донецької області. Добрий день, «Зоря», Олено Десятерик і шановні читачі. Привіт вам усім з Донеччини! Насамперед – прохання до чоловіків-дописувачів: чітко вказуйте місто чи село, де мешкаєте, і чи маєте шкідливі звички (в мене алергія на тютюн)? З ким живете? Для яких цілей знайомитеся? Це буває не зовсім зрозуміло. Дякую за розуміння, гадаю, що жінки мене підтримають. Мені 50, ріст 160, вага 68, приємної зовнішності, знак Лева. Живу разом з дорослою дочкою, працює, сама себе забезпечує. Я порядна, добра, життєрадісна, позитивна, чуйна. Завжди підтримаю людину в розмові про наболіле, пораджу, спробую допомогти. Хочеться створити свою сім’ю з городянином, житимемо удвох. Згодна на переїзд. Давайте знайдемо одне одного!


Інна П. з Дніпра. Народилася тут, у Дніпрі, 37 років тому. Працюю бухгалтером, активна, позитивна, весела, з почуттям гумору. Люблю відпочинок на природі, море, ліс, ріку. Ще захоплююся фотографією, читанням. Вмію смачно куховарити. Більше – в ході спілкування. Дуже хочу зустріти свою людину, щоб було взаєморозуміння, тепло, турбота.


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись: