ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  07.07.2021 10:45   -
Знайомства

Василь Я. з Покров-ського району. Спробував поспілкуватися з мешканкою Марганця, яка надіслала була мені відгук на мою публікацію. Та нічого не вийшло. Далеко, каже. Переплутала мій район з містом: Покров – це поряд з її Марганцем. Так я і досі у свої 82 сам-один. У Донецьку лишив трикімнатну квартиру, купив тут, у селі, хату. Холодна і гаряча вода в хаті. Колодязь на обійсті, вода добра. Є кури, собака і коти. Не курив, не п’ю. Сам себе всім обслуговую. Чекаю на жінку, яка погодиться на переїзд до мене. Щоб була душевна взаємність. У віці моя майбутня дружина років десь 73-78.


Віктор В. Мені 70, на вигляд молодший, ріст 174, вага 80, освіта середня спеціальна, військовий пенсіонер. Другий рік як овдовів. Мешканець міста-райцен-тру, мій приватний дім з усіма зручностями. Радий буду відгукові самотньої жінки, яка бажає перемін на краще.
Михайло Г. з Приорілля. Вдівець, 63 роки, ріст 180, вага 75, вже пенсіонер, труджуся дома, коло хати. Шкідливих звичок нема. Проживаю з меншим сином, ще неодружений, працює. Сподіваюся, що обізветься і захоче поспілкуватися зі мною згодна на переїзд самотня ровесниця.


Віктор Т. з Дніпра. В нас з сином трикімнатка на лівому березі. Синові 22, не розмовляє, фізично здоровий. Обидва ми маємо пенсію. Мені 59, давно розлучений. Читаю книжки, пораюся по дому, гуляємо з сином на природі. Грошей на життя вистачає. За багатством не женуся, однак знайти добру жінку у моєму становищі, розумію, непросто. Все ще не втрачаю надії дочекатися жінки, згодної на переїзд, з якою буде порозуміння, душевні стосунки. Ясна річ, люди бажають вигідного життя, але за все потім доводиться розплачуватись…


Андрій Б. з Дніпра. Дітей у шлюбі не було. Розлучений, мешкаю з матір’ю. У січні виповнилося 48, ріст 170, нормальної зовнішності. Стрункий, очі світлі. По натурі домосід. Працював у Польщі, тепер дома. Усі ми люди різні, з хорошими знаходжу спільну мову. Так, аби поговорити, треба бачити людину. А раптом мною зацікавиться така ж позитивна одинока, як я?


Лариса М. з Кривого Рогу. Діти одружені. Я у трикімнатній сталінці з доньчиною сім’єю, живемо дружно. Та, попри те, почу-
я ваюся одинокою. Ш Хотілося б дожити ~ віку в парі. Мені 73, ріст 165, вага 68, вдова.


Євгенія Р. з Дніпра. Здрастуйте, Олено. Одного разу послала була Вам відгук для дописувача, але нічого не дочекалася, не було ніякої відповіді ані дзвінка. Тепер надумала спробувати коротенько нагадати про себе у рубриці. Давно вдова, незалежна ні від кого. Самотньою ж бути ой як надоїло. 65 років, ріст 160, вага 70.


Тетяна Д. 1963 р. н., проста, весела, спокійна, працьовита. Нема шкідливих звичок, люблю природу і музику. Непогана на вид. Мешканка гарного райцентру. Довго вагалася, перш ніж послати цей коротенький допис про себе, бо, розумію, чекати, що надійде відгук, не слід… Та все ж сподіваюся.


Інна П. з Дніпра. Народилася тут, у Дніпрі, 37 років тому. Працюю бухгалтером, активна, позитивна, весела, з почуттям гумору. Люблю відпочинок на природі, море, ліс, ріку. Ще захоплююся фотографією, читанням. Вмію смачно куховарити. Більше – в ході спілкування. Дуже хочу зустріти свою людину, щоб було взаєморозуміння, тепло, турбота.


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись: