ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

11 месяцев ago anelya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Олексій А. з Петропавлівського району. Вдівець, не п’ю, не курю, лагідний, добрий, у власній хаті сумую від одино- /і кості. З такою ж самотньою, И як доведеться нам поспілкуватись, можливо, домовимось про все при зустрічі. Маю на те надію у свої 78 літ.


Валерій Д. з Царичанського району. Вдівець, 59 років, невисокий (160), вага 64, не п’ю, не курю, здоровий спосіб життя: адже я господар, маю худобу, город. Хочу жити в парі і прошу відгукнутися самотню жінку, бажано згодну переїхати.


Віктор М. Шість років як розлучений, двоє дітей, одружені. Син на Донеччині, дочка у Кривому Розі. Працюю машиністом екскаватора, мешкаю в селищі у двокімнатці на верхньому поверсі двоповерхового будинку. 52 роки, ріст 165 —166, спортивної статури, добрий, веселий, дбайливий, з почуттям гумору. Щоранку пробігаю 4—5 км, спиртні напої не вживаю зовсім, курю, але, сподіваюсь, кину.


Олександр К. з Павлограда.

Мені 43, здоровий спосіб життя, вмілі руки, приємна зовнішність. Після травми трохи кульгаю, третя група. Є житло. Розлучений, дітей нема.

Буду вдячний за відгук жінці чуйній, можна з невеликою інвалідністю, для створення міцної сім’ї.


Олег О. з Нікопольського району. Був одружений, тепер розлучений, але дуже хочу створити міцну дружну сім’ю.
Щоб було взаєморозуміння та любов. Мені 34, синові дев’ять років, проживає зі своєю мамою. Я працюю водієм у місті, спокійний, добрий, романтик у душі. Ріст 170, вага 66. Можливо, відгукнеться самотня жіночка, може бути з дитиною, дітей люблю.

І буду вірним чоловіком та хорошим батьком.


Ніна П. з Дніпра. Усе життя працювала медсестрою — від 20 до 65 літ, останні 23 — старшою. Вдова третій рік. На Лівобережному мешкаю у трикімнатці дев’ятиповерхівки. Як сподобаюсь після спілкування телефоном чи смартфоном — можна і фото вислати, тоді й побачимось та обговоримо все. Вибачте за таку офіційно-непривітну умову. Насправді я непоганої вдачі, добра (майже завжди), 71 рік, ріст середній, нетовста.


Катерина Ч. з Новомосков-ського району. Мені 63, пенсіонерка, пораюся на своєму невеликому господарстві. Городець до самої річки, кури, качки, кролі. Село гарне, близько траса.

Другий рік як поховала чоловіка. Діточок нема. Подружнє життя лишило добрий слід. А тепер то тільки спомин… Хотілося б бути поруч з чуйною, доброзичливою людиною, надійним помічником, турботливим чоловіком.


Лідія Г. У чоловікові ціную здоровий спосіб М життя, чесність, вірність. Мені 53, ріст 164, середньої у статури. Є трошки землі, що т дає можливість мати зерно, насіння, усе з власного городу. На просторому обійсті худоба, птиця. Люблю торгівлю, ПО ЗМОЗІ набуте своєю працею продаю. Воджу автівку, правда, «копієчка» моя старенька, але сильно мене виручає. Хотілося б, аби мій обранець був різнобічно розвинений.


Наталка В. з Дніпра. В кожної людини, вірю, є своя друга половинка, котра неодмінно знайде свою першу в потрібну для неї мить. Головне, щоб це сталося без обману та брехні. А то ніби знайомих чимало, та декому не знаходиться пара, яка потрібна.

І вже тобі за 30, а доля не озивається, тому що багато хто у наші часи хоче жити без зобов’язань. Мені 34, мешкаю на правому березі з батьками у квартирі, ріст 167, білявка, освіта педагогічна музична, працюю з дітьми, дуже хочу мати своїх. Доброзичлива, товариська, весела, творча.


Світлана К. Працюю з дітьми, чуйна, добра людина, лишень особисте життя не склалося. Незаміжня, самотня, приємної зовнішності, 33-й рік, синові три рочки. Виховую сама, родичів поблизу немає. Моя родина — я і дитина. Бажаю створити міцну, дружну сім’ю на взаєморозумінні та любові з надійним, порядним чоловіком.


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», пр. Дмитра Яворницького, 18, Дніпро, 49027.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з
якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша 0. Д.

Поделиться: