ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

10 месяцев ago anelya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Борис К. з Дніпра. Багато років доглядаючи маму-інваліда, навчився всьому: варити їсти, підтримувати чистоту і л ад. Пів року як мами нема, і всі ці пів року якась порожнеча на душі, я звик бути комусь потрібним, д корисним.

Люблю дітей і внуків, але вони живуть далеко, не в Україні, з-за кордону приїздять тільки у відпустку. Через сорок днів по маминій смерті сестра заявила, що квартира – її (за маминим дарчим заповітом).

Винаймаю кімнату, свого житла нема, але є руки, добре серце і душа. Мені 63, ріст 177, вага 75, ніяких шкідливих звичок. Тільки спорт. Роботящий, майстровитий, ходжу до театру, на інші культурні заходи. Чекатиму відгуку від мешканки Дніпра або передмістя, обіцяю турботу і увагу.

* * *

Про Олександра П. з Петро-павлівського району. Сашкові 52 роки, ріст 177, вага 82, нормальний чоловік, дуже хазяйновитий. Хоче бути в парі. Тільки писати не хоче, віднікується. З ним мати, матері 82. Як був колгосп, то працював на фермі осіменювачем і дояром. Щоб Ви, Оленко, знали, худоба, живність – то його життя, любов. Тепер працює дома: три корови, телята, гуси, качки, кури, город. Доїть сам доїльним апаратом.
Замолоду був одружений років зо два, не склалося. Дітей не було. Решта подробиць – тій, що захоче поспілкуватися. Віра А.

* * *

Андрій Б. з Дніпра. Був жонатий, розлучився, дітей нема. Є дві сестри. Наша з матір’ю квартира на правобережжі, мати ще
підробляє. Я 1973 р.н., зріст 170, вага нормальна. Курю сигарети, чемний, тобто в міру вихований, більше домосід, люблю природу.

* * *

Дмитро С. з Дніпра. Економіст за освітою і фахом. Тусівки і клуби мене не ваблять. Колись були деякі недовершені стосунки, згодом логіка життя нас розвела: різні погляди та їх наслідки. Робота і побут забирали чимало сил і часу. Не вдалося зустріти «співзвучну душу», на жаль. Отож ні шлюбного минулого, ні дітей.

Мені 37. Живу на правому березі у квартирі з матір’ю. Інтересів чимало, останній час вони якось перемішались, і вже складніше відокремити, що є головне, а що ні. Моє — це книги, природа, музика, здоровий спосіб життя (але не спортсмен). Хотілося б взаєморозуміння і тепла. Це життя дуже складне без них, чи не так?

* * *

Ірина Б. з Покрова. З чоловіком прожили 50 років. Торік у квітні помер. Зосталася одна, ніяк не звикну. Зрозуміла, що мені не вистачає друга, товариша, чоловіка.

Єдиний син, онук і онука мешкають у Дніпрі, хотілося б бути ближче до синової сім’ї. Мені 74, ріст 156, вага 57.

Наприкінці травня моя педагогічна праця завершується. У Дніпрі буваю, тож була б рада відгукові дніпрянина або мешканця Хпередмістя.

* * *

Надія А. з Новомосков- ського району. Вже багато Я років шукаю такого ж про-ш стого і надійного чоловіка без поганих звичок, тобто щоб не пив, не лаявся, не кривдив, щоб був співчутливий і прийняв мене такою, як я є. Я проста сільська жінка. Життя підкидало чимало випробувань, сюрпризів, здебільше болючих, досі від них не загартувалась, досі боляче. Вдова, 63 роки, ріст 162, вага 84, одна у батьківській хаті, невеликий город і садок, живності цей рік небагато, так вийшло.

Хочеться бодай на старість трішки побути щасливою, не самій жити, а в парі і взаєморозумінні доживати свій вік.

* * *

Таїсія С. з Дніпра. Вдова, 62 роки, ріст 167, середньої повноти. Може, відгукнеться самотній удівець, мешканець недалекого приміського села. Охоче пораюся на господарстві, люблю річку, ліс.

* * *

Олена Л. з Дніпра. Не маю дітей, хоч була в цивільному шлюбі, прожили разом рік, не склалося. Мешкаю у квартирі на лівому березі. 43 роки, ріст 176, вага 63, виглядаю молодшою.

Шукаю порядного, підприємливого, бажано автомобіліста. Щоби не весь час ходити пішки, а як треба, то й їздити. Я торговий працівник, зараз працюю менше, підробляю трохи. А раніш працювала багато. Бажано, щоб чоловік полюбляв торгівлю, міг при потребі організувати її, щоб ми разом створили справу, бо це мені цікаво.

* * *

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», пр. Дмитра Яворницького, 18, Дніпро, 49027.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.
Щиро ваша О. Д.

Поделиться: