ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  14.04.2021 12:13   -
Знайомства

Григорій М. з Юр’ївського району. Моє село за 30 км від Павлограда. Край треба, шановна ведуча, віднайти жінку подібної долі. Чим бистріше, тим краще, час летить \ невпинно, і ми не молодіємо \ ну ніяк. Мені теліпає 82-й рік, здоров’я не дуже, чого там задаватися. Така ж одинокість, як у моїх ровесників і ровесниць, і так само хочеться пригорнутися до чийогось серця…


Сергій А. з Павлоградського району. 64 роки, ріст 174, вага 80. Вдівець, пенсіонер. Дітей нема. Мрію зустріти ту єдину, вірну, з котрою б розуміли одне одного. Вдачі я спокійної, доброї, чуйної. Хотілося б більше про себе розповісти тій, що відгукнеться на моє послання.


Леонід Ш. з Дніпра. (Телефоном). У Дніпрі я вже десять років. Що писати, не знаю. Пробував надсилати відгуки (двом жінкам), але, пані Олено, відповіді жодної, цілковите мовчання. Мабуть, тому що не довіряють, я ж бо мешкаю у гуртожитку, свого житла нема, та ще й народився під Бухарестом. Та ще й підробляю здебільшого музикою. Але ж це не викликає довіри! Все ж таки сподіваюся, що котрась із Ваших підопічних відважиться зі мною поспілкуватися. Принаймні нічого, нічого не втратить! Мені 61, ріст і вага середні.


Микола Ф. Мені 59, ріст 173, вага 75-80,розлучений давно вже, а живу одинаком. Забезпечений, ні від кого не залежу, свій дім з усіма вигодами: санвузол, опалення,
водогін. Тут, у селі, я від народження, село велике, хата моя біля річки. Сад, виноградник, пасіка, автомобіль.
І сам я незлий. Голова, руки, ноги, все на місці, нівроку здоровий. Решту подробиць залишу для спілкування.


Раїса В. з Марганця. Добрий день, Оленко. Пишу перший раз, ніколи не читала вашу газету, а недавно купила, і дуже мені сподобалась, не знала, що є така цікава. Може, не так щось напишу, то пробачте.
Чоловік довго хворів, все було на мені, і робота, і городи, ми тоді жили ще в хаті. А тепер я у квартирі. Тільки нема з ким поговорити. Вдова десять років. Син зі своєю сім’єю. Мені 73, ріст 169, середня вага, нормальна людина. До напоїв байдужа, несварлива. Знаю сільське життя, начебто все вмію.
Добре жити, як є за ким піклуватися, відчувати тепло. Не треба багатства, просто надійного чоловіка. До такого погоджуся переїхати.


Валентина Ч. Обидві доньки самостійні, проживають окремо. Мені 59, працюю у місцевому товаристві, на той рік виходжу на пенсію. Стомилася бути сильною і одинокою. Чекатиму відгуку чоловіка з подібним настроєм.


Лариса В. з Приорілля. Прожила 32 роки у шлюбі. Шість років як овдовіла, відтоді одна. Працюю медсестрою. В мене свій дім, газ, усі зручності в хаті. Від дітей не залежу. Та й усе в них є. І своє життя, і власні проблеми.
А я одна і одна. Мені 57, чорнява, очі карі, симпатична. Не люблю про себе розказувати.


Олена Л. з Дніпра. На вигляд молодша за свої 45, височенька, 176, вага 62. Хотіла б, аби відгукнувся чоловік 35-38 років, ростом 180-185, з легко -вою автівкою, з комерційними навиками, добрий, охайний, компанійський, дбайливий. Я за фахом пекар-кондитер, полюбляю торгівлю, хотіла б відкрити магазин-приміщення, щоб торгувати, але самому це нелегко зробити, хотілося б зі своїм чоловіком. Щоб був енергійний, цікавий до справи, бажано з почуттям гумору, без шкідливих звичок, щоб сповідував здоровий спосіб життя. Разом будемо долати труднощі. Тільки він має бути городський, мешкати у квартирі. Полюбляю брюнетів з карими очима, як я сама. Люблю варити їсти, готуватиму смачні борщі для свого майбутнього чоловіка. Щоб інтереси по життю в нас збігалися і були взаємні, щоб раділи обоє приємним подіям. Я, приміром, цікавлюся психологією, творчістю. І щоб до домашніх тварин і до всього ставився по-доброму.
Чекатиму твоєї вісточки!


Щоб надрукуватися на нашій сторінці
(виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх. НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро Ваша О. Д.

Поділитись: