Громади області запрошують до участі у конкурсі

  14.04.2021 11:42   -
Новини

Громади Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі проєктів розвитку. Переможець отримає 500 тисяч грн. Подати заявки можна до 30 квітня. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

-Запрошуємо громади Дніпропетровщини долучитися до всеукраїнського конкурсу. Можна подавати проєкти, які розвиватимуть освіту чи медицину, підприємництво або туризм, екологію, культуру. Організатори підтримають кращі ініціативи, – сказали у департаменті. 

Взяти участь у відборі можуть громади з населенням до 70 тисяч людей. Для цього потрібно до 30 квітня заповнити анкету. А ще – додати фотовізитівку та відеопрезентацію проєкту.

-На Дніпропетровщині багато потужних громад. Переконані, що вони мають цікаві та актуальні проєкти для місцевого розвитку. Чекаємо на заявки, – сказала регіональна координаторка з комунікацій Програми DOBRE Оксана Якуніна.

Журі відбере 26 громад-фіналістів. Із ними будуть знайомити глядачів в ефірі українських національних каналів. Переможця оголосять 30 вересня 2021-го.

Конкурс проєктів «Наша громада» проводять за підтримки Програми USAID DOBRE. Деталі – на сайті або за телефоном: (066) 32-20-987.

Поділитись:

Наступна стаття: