ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Анатолій Г. з Новомосковськом району. Буду щиро вдячний за можливість L поспілкуватися з тією самотньою, що цього побажає. Мені 71-й рік, я на пенсії. Моя найперша найголовніша \ умова: це – переїзд жінки до мене і відсутність дітей.


Олег Б. з Кам’янського. Я вдівець, 67 років, маю дорослого сина, не п’ю, не курю, спокійний, добрий, чесний чоловік – даруйте за цю само-похвалу. Допомагаю одиноким старшим бабусям: ходжу до крамниць, на ринок, сплачую за недужих людей комуналку… І всі вони люблять «Зорю», бо там є рубрика «Де ти, моя доле?». Мені дуже хочеться, аби відгукнулася ровесниця, котра, як і я, знає, що таке горе – втрата коханої людини.


Сергій О. Щоб було трохи уявлення про мене: 56-й рік, ріст середній, десь 170, вага 90. За фахом ветеринар, працюю. Розлучений, діти дорослі, живуть окремо, а я сам. Мешкаю в селі, розмовляю «по-сільському» – мішаною говіркою. Подробиці лишаю для тієї, що відгукнеться. Шукаю насамперед доброту і тепло.


Олег М. з Дніпра. Був жонатий, не склалося. П’ятнадцять років як розлучений. Мені 50, професія музикант. Працюю за фахом, часто виступаю перед публікою. Житлом забезпечений. На теперішній час мешкаю у квартирі з батьками. Не гуляка, не п’ю, не курю. Буду вдячний самотній жінці за відгук. Добре, якщо має стосунок до музики, взагалі до творчості.


Тетяна П. з Кам’янського. Мені 66, ріст 164, вага близько 70, самотня. Неледача, люблю порядок, затишок, природу. Поганих звичок не маю.


Ольга М. Добрий день, пані Олено! Стомилася жити самотою. Вдова чотири роки. Власний дім з усіма зручностями у райцентрі. Дочка одружена у Дніпрі. Хочу знайти надійного, порядного чоловіка, котрий, як і я, не бажає лишатися одинаком, йому бракує сімейного затишку. Біля моєї хати трохи городу, сад, малина, полуниці, виноградник; кохаюся у трояндах: маю п’ятдесят кущів. Добра, чуйна, сусіди кажуть, роботяща. Мені 59, ріст 160, вага 60.


Ірина К. 42 роки, без шкідливих звичок, добра, симпатична, працюю. Шукаю порядного, спокійного, працюючого, бажано з почуттям гумору. Він надійний, роботящий.


Євгенія М. з Дніпра. У трикімнатці я з мамою і моєю восьмирічною донечкою. Дружимо. Добра, врівноважена, люблю природу, ріку, море, тварин. Може, відгукнеться той, що так само хоче мати дружну сім’ю? Мені 40, ріст 170, вага 65, приємної зовнішності.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці

(виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.

НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поделиться: