ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

5 месяцев ago anelya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Володимир О. з Дніпровського району. Оце вже три роки як я овдовів. Дітей у нас з дружиною не було. За часів радгоспу працював механіком, інженером. Пенсія нормальна. Мені 73, не курю, спиртним не зловживаю, спокійної вдачі. Дім газифікований, утеплений, садиба 15 соток, десяток курей.

Хотів би, аби ввійшла в мій дім порядна, хазяйновита, бажано з села.
Василь В. із П’ятихатського району. 57 років, ріст 170, вага 60, русявий. На жаль, курю. Зі здоров’ям усе гаразд. Дітей нема. Підробляю в орендарів, інколи наймають односельці. В мене хата, літня кухня, сарай, город, невеличкий палісадник, садок, трохи господарства.


Олександр В. з Магдалинівського району. Після довгої перерви надумав знову до Вас, дорога Олено, обізватися. Надрукуйте коротко. Селянин, розлучений давно, дітей нема, живу сам.

Багатства мені не треба – хочу сім’ї. Працюю, матеріально не бідую. Корова, птиця, город-сад, пай, субсидія.

Хай напише мені самотня жінка, котра цінує увагу, турботу. Час летить стрімко і без вороття, а щастя немає. 55 років, ріст 180, вага 95.


Олександр К. з Павлограда. Мені 43, здоровий спосіб життя, вмілі руки, приємна зовнішність. Після травми трохи кульгаю, третя група. Є житло. Розлучений, дітей нема.

Буду вдячний за відгук жінці чуйній, можна з невеликою інвалідністю, для створення міцної сім’ї.


Ірина М. з Дніпра. Наприкінці травня буде 53, і здається, що вже все для мене скінчилося. Чомусь тяжко на душі, порожнеча, сірість. Хочеться про когось турбуватися, когось леліяти, мати життєві плани на майбутнє.

Працюю приватно: доглядаю за старшими людьми. Ось після роботи приходиш, а дома нікого, і знов од-на-однісінька, навіть словом нема з ким перекинутися. Дочка і онук живуть окремо, слава Богу, все гаразд. Згодна на переїзд.


Ганна Ш. із Солонянського району. Живу з батьками, працюю у Дніпрі. 38 років, ріст 165, повненька, але гарненька, знак Тельця, за фахом і швачка, і бухгалтер, і вихователька. Не склалось особисте. Весь час жіночий колектив. Свою долю ще не знайшла…
лідністю, для створення міцної сім’ї.
Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.

Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», пр. Дмитра Яворницького, 18, Дніпро, 49027. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поделиться: