ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

12 месяцев ago anelya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Андрій М. Може, цей рік подарує мені зустріч з жінкою, яка вийшла на пенсію і змогла б і переїхати до мене в хороше, і ї екологічно чисте, сучасне село? Здається, у свої 70 на вигляд я непоганий. Непитущий, не курю, спокійний, добрий. Ваш, жіночко, вік – від 55 до 70, вага до 75 і зростом ви десь до 160, без завищених побажань у всьому.
Не сприймаю тих, що курять і випивають. Не залежу від дітей чи онуків, вони далеко, за кордоном. Усе необхідне є.

Костянтин П. з Дніпровського району. Я вдівець, живемо разом з сином нежонатим. Мені 65, свій дім, трохи господарства. Буду радий, як відгукнеться така ж самотня.

Віктор Л. з Апостолівського району. Шість років як розлучений. Є син і дочка, обоє одружені.
Мені 53, ріст 165—166, спортивної статури, добрий, веселий, дбайливий, з почуттям гумору. Щоранку пробігаю 4—5 км, спиртні напої не вживаю зовсім, курю, але, сподіваюсь, кину. Працюю машиністом екскаватора. Хотілося б мати поруч вірну дружину, доброго порадника на все життя.

В’ячеслав М. з Дніпра. Мені 44, ніколи не був жонатий, дітей нема. Сам родом із селища під Слов’янськом.
Працюю на господарстві, маю город. Відпочинок – рибалка, люблю природу, а також мототехніку. Ріст 169, вага 65, більш-менш спортивний, без лихих звичок, чесний, доброзичливий, співчутливий до чужого горя, українець.
Як буде треба, вишлю свій знімок. Шукаю людину, близьку душею, її зовнішні дані, вага, ріст для мене не головне.

Дмитро С. з Дніпра. Економіст за освітою і фахом. Тусівки і клуби мене не ваблять. Колись були деякі недовершені стосунки, згодом логіка життя нас розвела: різні погляди та їх наслідки. Робота і побут забирали чимало сил і часу. Не вдалося зустріти «співзвучну душу», на жаль. Отож ні шлюбного минулого, ні дітей на 38 році життя.
Інтересів чимало, останній час вони якось перемішались, і вже складніше відокремити, що є головне, а що ні. Моє — це книги, природа, музика, здоровий спосіб життя (але не спортсмен). Хотілося б взаєморозуміння і тепла. Пані Олено, невже і цього разу ніхто не відгукнеться? Але я впертий: без надії сподіваюсь.

Сергій Б. з Дніпра. Народився у Дніпрі, де й мешкаю дотепер. 31 рік, високий, очі світлі. Освіта технічна, працюю у сфері транспортної логістики. Шукаю другу половинку для створення сім’ї, народження дітей, добру, хазяйновиту, розуміючу, вірну, життєрадісну.
Раїса К. з Новомосковського району. Моє дитинство минуло в \ малім селі, у шкільні роки було ті в класі 9 дітей, з’єднували по ЕЯ два-три класи в одній кімнаті. Після семирічки вчилася в у технікумі, потім працювала у Ш Дніпрі. Сім’я – син, невістка. * Старша онука заміжня, друга – навчається, обидві живуть окремо.
Ми рік як переїхали в село. Охоче поспілкувалася б з ровесником подібної долі. Народилася в липні 1945, русява, ріст 160, вага 76.

Ірина Д. Мені 54, тимчасово мешкаю у Дніпрі з донькою, зятем і внуками – допомагаю.
Маю квартиру в Донецькій області, але з поважних причин там не проживаю. Вже на пенсії по вислузі років, підпрацьовую. Ціную порядність, вірність, доброту і ласку, гумор розумію, люблю природу, рибалку, слухаю музику. Мій ріст 167, вага нормальна, не курю.

Алла Ю. з Дніпра. 45 років, освіта вища, працюю, але так дуже похвалитися своєю роботою не можу. Стараюсь дотримуватися здорового способу життя. Подобаються чоловіки з почуттям гумору.

Людмила К. з Дніпровського району. Чоловік помер. У передмісті живу з матір’ю. Мені 42, вага 58, доброзичлива, порядна, скромна, роботяща. Дуже люблю дітей, тому працюю з ними. Як з тим самотнім, котрий дасть мені знати про себе, не вийде кохання, то, може, буде взаєморозуміння чи просто дружба? Сподіваюся на лист.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.

Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», пр. Дмитра Яворницького, 18, Дніпро, 49027.

І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з
якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О.Д.

Поделиться: