ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  01.07.2020 11:38   -
Знайомства

Андрій М. Ще надіюся на зустріч з жінкою, яка вийшла на пенсію і змогла б переїхати до мене в хороше, екологічно чисте, сучасне село. Не залежу від дітей чи онуків, вони далеко, за кордоном. Усе необхідне є. У свої 70 почуваюся непогано. Спокійний, добрий. На зріст ви, жіночко, невисокі, а також без завищених побажань у всьому. Не сприймаю тих, що курять і випивають.


Анатолій Ч. з Дніпра. Здрастуйте, Олено, мені 68, на пенсії, але ще працюю, мешкаю на правому березі у приватному домі. Шість років як овдовів. Усе є для нормального побуту і доброго життя, лиш нема дорогої, близької серцю людини. З котрою разом, у взаємній любові йшли б по життю. Тож буду вдячний і відповім на всі питання жінці, котра обізветься на цей мій лист.


Олександр В. з Дніпровського району. Подружнє життя не склалося, розлучений. Маю свій будинок у селі за сім км від міста, працюю слюсарем у Дніпрі. Без шкідливих звичок, не притягувався, несудимий.
Незабаром виповниться 40, ріст 172, вага 100, чорнявий. Активний, веселий, спокійний.


Дмитро Д. з Новомосковська. 36 років, працюю, є житло. При спілкуванні з самотньою ровесницею з’ясуємо все, що нас цікавитиме.


Вікторія Р. з Дніпра. Скінчила фізтех і досі працюю технологом. Іноді ходжу на підробіток. Людина я проста, без «завихрень», доброзичлива, багато друзів, але спілкування телефонне, та й то нечасте, в усіх свої клопоти. Живі, то й гаразд. Не п’ю, не курю, така собі старомодна. В однокімнатці я з 25-річним сином, пора йому жити своїм домом, та й самій подумати про себе, знайти пару на решту віку. Мені 65, ріст 164, вага до 70, вдова.


Лідія Г. У чоловікові ціную здоровий спосіб життя, чесність, вірність. Мені 54, ріст 164, середньої статури. Є трошки землі, що дає можливість мати зерно, насіння, усе з власного городу. На просторому обійсті худоба, птиця. Люблю торгівлю, по змозі набуте своєю працею продаю. Воджу автівку, правда, «копієчка» моя старенька, але сильно мене виручає. Хотілося б, аби мій обранець був різнобічно розвинений.


Наталка В. з Дніпра. В кожної людини, вірю, є своя друга половинка, котра неодмінно знайде свою першу в потрібну для неї мить. Головне, щоб це сталося без обману та брехні. А то ніби знайомих чимало, та декому не знаходиться пара, яка потрібна.
І вже тобі за 30, а доля не озивається, тому що багато хто у наші часи хоче жити без зобов’язань. Мені 35, мешкаю на правому березі з батьками у квартирі, ріст 167, білявка, освіта педагогічна музична, працюю з дітьми, дуже хочу мати своїх. Доброзичлива, товариська, весела, творча.


Олександра Л. з Дніпра. Вчилася, працювала, на гуляння часу не було. Та й тепер, як є вільна часинка, з мамою поспішаю на бабусину дачу – полити сад, пополоти. Мені 31, ріст 162, струнка, швидка, комунікабельна.
Мої рідні переживають, що забагато працюю, а досі без пари. Та й я мрію про сім’ю, про вірного друга, можливо, старшого. Хочеться знайти того, що не зрадить, не підведе.
Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», пр. Дмитра Яворницького, 18, Дніпро, 49027. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.
Щиро ваша О. Д.

Поділитись: