БАТЬКАМ ДОПОМОЖУТЬ ОРГАНІЗУВАТИ ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ, А «БЮДЖЕТ УЧАСТІ» ПРОДОВЖАТЬ ЩЕ НА 5 РОКІВ

  01.07.2020 11:44   -
Влада

У Дніпрі під час 58-ї сесії міськради депутати ухвалили низку важливих рішень

Літній відпочинок дітей

Гарні новини для батьків: міська влада Дніпра допоможе організувати відпочинок з дітьми, навіть якщо Кабмін через карантин не дозволить провести повноцінну оздоровчу кампанію. Батьки або опікуни, які придбава-тимуть путівки до дитячого табору власним коштом, зможуть отримати часткову грошову компенсацію — до 10 тис. грн за 21 день відпочинку. Таке рішення ухвалили депутати міськради під час чергової сесії.

Стоп насильству!

Депутати подбали про жінок, які постраждали від домашнього насильства.

Для них на базі центру соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя» створять спеціальне відділення. Наразі тут вже засновано відділення для матерів з дітьми.

«Можна буде спокійно розміщуватися – з усіма цивілізованими умовами. Термін перебудування – від трьох місяців до півроку», – зазначив мер Дніпра Борис Філатов

Допомога родинам з особливими дітьми

Міський голова зазначив: у мерії ухвалили програму на 2021 рік для родин, де є діти з порушеннями психічного та фізичного розвитку:

«Люди зможуть звертатися, і завдяки зусиллям муніципалітету отримають необхідну кваліфіковану допомогу», – зазначає Борис Філатов.

Майно громади

23 приміщення, що перебувають у комунальній власності, виставлять на аукціон «ProZorro.Sale». Це дозволить знайти ефективних власників, які принесуть інвестиції до міського бюджету.

Боротьба з корупцією

У мерії створять відділ по боротьбі з корупцією. Таким чином міська влада виконує рекомендації Національної агенції із запобігання корупції. Аналогічні підрозділи створено і в інших місцевих радах.

ЖКГ

Під час сесії на баланс міста прийняли понад 36 км зовнішніх комунікацій водопостачання та мереж ОСББ у різних районах міста. Відтепер ними опікуватиметься КП «Дніпро-водоканал».

«Бюджет участі» продовжено на 5 років

Програму «Бюджет участі» у Дніпрі депутати продовжили ще на п’ять років. Ця інновація дозволяє містянам пропонувати свої ідеї з покращення (приміром, облаштування скверу, ремонт у школі та ін.), які можуть бути виконані за рахунок міського бюджету.

Пам’ять про подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Депутати міської ради звернулися до Президента України з пропозицією: визначити 2021 рік Роком вшанування подвигу ліквідаторів і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Адже наступного року – 35-ті роковини трагедії.

«Ми пішли назустріч нашим ліквідаторам у цьому», – пояснює мер Дніпра Борис Філатов. Сподіваємося, глава держави прислухається до вимог людей, які подолали страшну аварію на ЧАЕС.

Микола ЧЕРНОВ

Поділитись:

Попередня стаття:

Наступна стаття: