ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

2 месяца ago anelya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Андрій Г. з Дніпра. Я пишу Вам, пані Олено, і не знаю, що писати про себе, я писав, як мені було тільки 72, а тепер вже 73, і ніхто не відгукується. Та все ж буду надіятися. Я вдівець, чорнобилець, пристойна пенсія. Позаду життя, біль, який не кожному розкажеш.
Хочу бути не сам, а з дружиною. Свій дім в АНД районі.

* * *

Василь В. з Дніпровського району. Мені 66-й, шостий рік як овдовів. Син, дочка, четверо внуків живуть окремо. Я сам у квартирі, є ділянка. Продав би, але й без землі жити не можу, виріс на землі. Буду вдячний самотній жінці, згодній на переїзд, за відгук.

* * *

Родіон Д. з Дніпра. Не всім, шановна ведуча, вдається в цьому житті народитися під щасливою зіркою. Ось і я у свої 57 зостався зовсім один, але нема в тім, як я розумію, моєї провини. Напевно, занадто сором’язливий. А проте дуже хочу зустріти таку ж одиноку самотину, добропорядну жінку, котра мріє, як і я, про сімейний затишок та не бажає лишатися пустоцвітом. Мій зріст 173, худорлявий, був чорнявий, тепер геть сивий. Простий трудівник, ніяких величезних статків не маю. Щиро дякую наперед за відгук.

* * *

Олександр С. з Новомосков-ського району. Пані Олено, посприяйте, будьте ласкаві, і мені знайти собі пару, свою долю. Донька мешкає окремо, п’ять років тому переїхав жити сюди, до села. Неодружений, порядний, щирий, вірний. Гадаю, не позбавлений привабливості, нема шкідливих звичок. Трохи повільної вдачі. Стомився від одинокості. Не так давно поховав матір. Мені 51, ріст середній (174), вага 90. Ціную домашній затишок, мрію про свою половинку, не схильну до повноти, добру, ніжну, несварливу. Жінку, до якої хотілося б бігти з роботи додому і знати, що ніколи мене не зрадить.

* * *

Владислав М. з Дніпра. Знову пишу до Вашої рубрики, пані Олено, бо нема мені удачі.
43 роки, квартира на лівому березі, спокійний, домашній, однолюб, не п’ю, не курю, уникаю пустослів’я. Працюю у сфері бізнесу.
Хочу жити в парі – довго і щасливо. Буду радий відгукові ровесниці, так само без лихих звичок, спокійної, домашньої.

* * *

Сергій Б. з Дніпра. Народився у Дніпрі, де й мешкаю дотепер. 31 рік, високий, очі світлі. Освіта технічна, працюю у сфері транспортної логістики. Шукаю другу половинку для створення сім’ї, народження дітей, добру, хазяйновиту, розуміючу, вірну, життєрадісну.

* * *

Тетяна Я. з Дніпра. 72 роки, доброзичлива, відповідальна, без лихих звичок, мешкаю у кватрирі на Тополі. Син та двоє онуків мають своє житло. Хто надішле мені лист, буду вдячна.

* * *

Ірина К. Довго міркувала, перш ніж написати. Непевна я в успіхові, та все ж маленька надія є. Мені 62, ще працюю, освіта вища, ріст 167, середньої статури, русява, очі зелені. Обидва сини вже самостійні, хороші, гарні. Люблю читати, дбати про затишок у хаті та на подвір’ї. Мій дім у місті-райцен-трі неподалік від Дніпра-ріки. Мальовнича природа. Спілкуючись, можна зрозуміти більше, ніж тут написано.

* * *

Наталя Т. До самотності стала звикати, а зустріти того, з ким пліч-о-пліч іти по життю, вже й не сподіваюся. Та все ж ось пишу. Мабуть, востаннє для себе. За 4045 км від Кривого Рогу мешкаю у власному будинку разом з мамою. Обоє дітей дорослі, проживають окремо. Всі мої рідні добрі, щирі, порядні. Я їх дуже люблю. Все ж хочеться і самій бути комусь по-трібною, дорогою, єдиною, знати, що про тебе хвилюються, тобі є про кого турбуватися.
Мені 52, ріст 160, без зайвої ваги і фізичних вад, русява, карі очі.

* * *

Тетяна Н. з Дніпра. Пишу зі сподіванням, що десь же є той, кого я чекаю, той, хто прочитає цей допис. І пошле нарешті мені довгождану вісточку. 49 років, освіта вища технічна, працюю у приватному підприємстві. Житло – приватний сектор на правому березі Дніпра.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», пр. Дмитра Яворницького, 18, Дніпро, 49027. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.
Щиро ваша О. Д.

Поделиться: