Життя в малюнках

  16.06.2020 22:16   -
Конкурси

Майже 700 малюнків надіслали юні учасники проекту «Життя очима дитини»-2020. Листи надходили не тільки з Дніпропетровської області, а й з інших міст України. Організатором проєкту традиційно є обласна парторганізація «Опозиційної платформи —За життя».

«Участь в «Життя очима дитини» дає дітям повну свободу, щоб поділитися мріями і навіть планами на майбутнє», – каже Геннадій Гуфман, ініціатор про-єкту і керівник Дніпропетровської обласної парторганізації «Опозиційна платформа – За життя».

Цього року проєкт проходить он-лайн, і це дало можливість дітям з усієї Дніпропетровської області взяти в ньому участь.

Якщо в перші дні до участі в проєкті приєдналися в основно -му діти з великих міст, таких, як Дніпро, Павлоград, Кривий Ріг, Нікополь, Новомосковськ, Кам’янське та Вільногірськ, то в наступні дні географія малюнків стрімко розширювалася. Долучилися селища міського типу та села Апостолівського, Васильківського, Межівського, Петропавлівського, Покровсько-го, П’ятихатського, Синельни-ківського, Солонянського, Тома-ківського, Юр’ївського районів.

Проєкт став настільки популярним в Інтернеті, що вийшов за межі області. Роботи надсилали з різних міст України. Зокрема, юні художники з Іва-
но-Франків-ська, Рівного, Ніжина, Борисполя, Острога та Лубен також надіслали свої малюнки.

Усі малюнки учасників можна побачити в он-лайн галереї проєкту «Життя очима дитини» на сайті «Життя Дніпра», і тут же проголосувати, чим сподобався малюнок.

Номінації представлені за віковими категоріями: 3-5 років, 6-8, 9-12, 13-15. За попередніми результатами, найвища конкуренція серед учасників 6-8 і 9-12 років.

На даному етапі йде обробка малюнків і робота журі. Кожна дитина отримує на згадку про участь в проєкті невеликий приз – магнітик з перенесеним на нього зображенням власного малюнка. За традицією, в липні, найцікавіші малюнки прикрасять міські біг-борди. А сам проєкт завершиться Великим сімейним святом.

Парторганізації «ОП – За життя» у деяких містах нашої області організували додаткові ініціативи «Життя очима ди-тини»-2020.

У Кам’янському конкурс малюнків завершився сюрпризом для всіх його учасників: веселим святом на відкритому майданчику, з солодким столом і цирковою програмою.

Малюнки переможців конкурсу в Покрові будуть розміщені на міських біг-бордах і сіті-лайтах.

У Павлограді переможці он-лайн конкурсу малюнків отримали медалі, пам’ятні подарунки і солодощі, а також повітряні кульки, які діти запустили в небо на знак здійснення усіх заповітних мрій.

Анна АНДРЄЄВА

Поділитись:

Попередня стаття: