ЯК ВИЙТИ ІЗ ЗАПОЮ? МИРНИЙ ВАМ ДОПОМОЖЕ!

6 месяцев ago anelya Комментарии к записи ЯК ВИЙТИ ІЗ ЗАПОЮ? МИРНИЙ ВАМ ДОПОМОЖЕ! отключены

При тривалому розпиванні спиртного настає смертельно небезпечна алкогольна інтоксикація. Тому важливо знати, як вийти із запою і відновити сили організму. Абстинентний синдром – комплексна проблема, тому терапія повинна мати системний характер.

Чи можна самостійно вийти з запою

При впливі всіх негативних наслідків розпивання алкоголю людина розуміє, що пити – недобре. Це правило працює під час похмілля. При хронічному алкоголізмі все набагато складніше. Причина тому – висока абсорбція крові етанолом. Самостійний вихід із запою можливий, але важкий. Часто на допомогу приходять родичі, але найкраще в подібній ситуації звернутися до фахівця.

Фактори, що впливають на успіх

У питанні, як вивести алкоголіка із запою, важливо розуміти, що мало одного тільки бажання. Необхідна лікарська допомога, повне уявлення про стан людини, настрій самого залежного. Вирішальними факторами можуть стати:

  • тривалість запою;
  • кількість випитого за день;
  • наявність хронічних захворювань;
  • травми голови;
  • якість алкоголю.

Крім того, важливо правильно мотивувати залежного. Основний упор слід робити на його мрії, прагнення і плани на майбутнє.

Чи можна вивести із запою без відома людини

Допомогти алкоголіку без його участі майже завжди неможливо. Величезну роль грає бажання самого залежного. Є кілька рекомендацій по допомогу хворому:

  1. Виключити скандали і «лекції» – під етанолом людина не відповідає за себе. Агресивна поведінка тільки збільшить кількість випитого.
  2. Постаратися укласти хворого спати. Як правило, проспавшись, людина буде більш охоче приймати допомогу.
  3. Основні дії слід приймати під час прояву похмільних синдромів. Так швидше прийде усвідомлення необхідності виходу із запою.

Однак всіх перерахованих заходів часто недостатньо. Єдиний реальний спосіб вийти із запою – відвідати фахівця.

До якого лікаря йти при запої

Коли запій проходить точку неповернення, супроводжуючись важкими наслідками, лікування вдома точно не принесе бажаного результату. Лікар, який виводить з запою, повинен бути справжнім професіоналом, здатним повернути залежному радості тверезого життя.
Звичайно, можна вдатися до медикаментозного лікування, але такий захід допоможе тільки на час. Не кажучи вже про кодування, після яких цілком можливий рецидив. З такою проблемою можна впоратися тільки ефективним і не раз підтвердили свою результативність методом.
Подібними знаннями володіє доктор Мирний Дмитро Вікторович, спеціалізація якого – виведення з запою. Дніпропетровськ славиться його унікальною методикою, завдяки якій десятки, здавалося б, приречених алкоголіків повернулися на шлях тверезого життя. Ніякої кодування, «зашивання» або закликів до сили волі – тільки справжній спосіб знову знайти тверезу голову.
Відкладати проблеми з алкоголем в довгий ящик або вирішити їх раз і назавжди – майже вірна формулювання питання. Відмовитися від усіх радощів життя або звернутися за допомогою до Мирному Дмитру Вікторовичу – ось вибір, який насправді стоїть перед кожним, хто потрапив в алкогольний капкан.

ДУМАЙТЕ, ПОКИ ЩЕ НЕ ПІЗНО.

ВАШЕ ЖИТТЯ наповнити сенсом – МИРНИЙ ВАМ ДОПОМОЖЕ.

P.S. ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

(099) 255-50-61; (067) 927-69-68

Спеціальна інформація на сайті:
myrnyi.com.ua

Поделиться: