Дніпрянин здобув «срібло» на Континентальному Кубку Європи

05.02.2020 02:02   -
Новини

Спортсмен із Дніпра Геворг Хачатрян виборов срібну медаль на Відкритому Континентальному Кубку Європи з дзюдо. Турнір проходив в Болгарії. За нагороди змагалися 230 спортсменів з 30 країн. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

– Геворг Хачатрян став срібним призером European Open в вазі до 73 кг, – зазначили в управлінні. – На шляху до нагороди дзюдоїст виграв чотири зустрічі. Він поборов спортсменів з Іспанії, Італії, Росії та Франції. І лише в фіналі Геворг поступився іспанцеві.

У вагу до 73 кг дзюдоїст перейшов минулого сезону. І одразу ж виграв Кубок України, Чемпіонат України, Абсолютний Чемпіонат України. Срібло European Open в Софії стало першою міжнародною нагородою в кар’єрі 28-річного дніпрянина у новій вазі.