ЩАСЛИВЕ ЧИСЛО для Голобородьків

  14.04.2021 12:39   -
Персона

60 років тому їх весілля збіглося з днем народження нашої газети.
Тоді на таке ніхто не звернув уваги. Проте пізніше виявилося, що збіг напрочуд вдалий. І вже цього тижня Неоніла Миколаївна та Григорій Сильвестрович разом з рідними святкуватимуть 60-річчя одруження.

У суботу вітати їх збереться вся велика родина. І неодмінно принаймні кілька (а може, й більше) тостів будуть присвячені магічному у долі «молодят» числу 17 та нашій газеті.

Так би і хотілося обіграти «17 миттєвостей весни» подружжя, або насправді їх дещо менше, хоча всі вони досить значущі. Дивіться самі. Та й з «Зорею» пов’язані безпосередньо. Недарма в сімейному архіві досі зберігається пожовклий номер «Зорі» № 149 (10359) від 29 липня 1961 року з чималеньким нарисом «Брати» про Григорія та його братів. Майже за рік, вже 15 травня 1962-го, з’явилася чергова замітка про Голобородька – коротенька, але з фотознімком. Мабуть, на той час відкрите обличчя хлопця мало проілюструвати кращі риси радянської молоді, яка активно будує комуністичне суспільство.

Та на цьому газетна «розкрутка» (звісно, такого слова тоді не вживали) скінчилася, хоча редакція мала наміри продовжувати – у публіцистичному творі нашого колеги Євгена Сергєєва чітко прослідковують-ся наміри створити значно більший за об’ємом твір. Чомусь не склалося.

Однак від преси Григорій Сильвестрович все одно далеко не втік. Через 30 з гаком років, вже у незалежній Україні, голова родини Голобородьків став засновником та генеральним директором ділового тижневика «Прес-Біржа», який він очолював близько 15 років, обіймаючи посаду генерального директора.

А ось пані Неоніла медій-ною персоною так і не стала, все життя відпрацювала на дніпровському заводі металургійного устаткування (ДЗМУ), у відділі праці та заробітної плати, має близько 40 років стажу. «Для душі» ж завжди залишалася дача, де вона з чоловіком роками створювала справжню красу.

Проте головним надбанням подружжя була сім’я, її успіхи та розвиток. Доробок солідний – двоє дітей, троє онучок, два
правнуки та маленька правнучка.

Дивно, але факт!
■ 17 квітня 1917 р. вийшов перший номер «Зорі»;
■ 17 квітня 1961 р. Ніла з Грицьком одружилися;
■ 17 квітня 1970 р. народився їх син Володимир;
■ 17 квітня 1993 р. вийшов перший номер ділового тижневика «Прес-Біржа», де Григорій Голобородько став одним із співзасновників.

Усі вони обов’язково прийдуть привітати старших родичів зі знаменною датою – діамантовим весіллям. Навряд чи збираються дарувати матусі та бабусі коштовні справжні діаманти – це правда. Зазвичай подарунки у родині Голобородьків скромніші. Але їх вистачатиме. Неоніла Дмитрівна, як завше, пригостить близьких черговим кулінарним шедевром. А дідусь та батько. Він, якщо буде натхнення, почастує рідню свіженьким віршем чи гуморескою – після 82-х років серйозно захопився поезією.

От і скажіть, дорогенькі, хіба це не щастя?

Любомир ЛОГОВЕНКО

Поділитись:

Попередня стаття:

Наступна стаття: