У Дніпрі відкрили новий філіал Університету третього віку

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи У Дніпрі відкрили новий філіал Університету третього віку отключены

Відділення соціального проекту для літніх людей запрацювало на базі Фінансової академії, яка є підрозділом Університету митної справи та фінансів

Різні науки в новій філії навчального закладу опановуватимуть понад 230 літніх студентів. Загалом в Університеті третього віку зараз навчається понад 1,5 тис. літніх містян.

«Університет третього віку розширює свою географію. Ми дякуємо нашим партнерам із Фінансової академії, дякуємо нашим життєлюбам. Ми розвиватимемо цю ініціативу», – зазначив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Артем Нідєлько.

Алла Полонська радіє відкриттю лівобережного підрозділу улюбленого закладу. У жінки – троє онуків, вона хоче бути для них кмітливою помічницею в навчанні.

Опановувати психологію, комп’ютерну грамоту, іноземні мови та тонкощі аграрної справи літнім студентам допомагають 245 викладачів вишів Дніпра.

Записатися на навчання можна за телефонами: (056) 732 12 12, (095) 732 12 12, (096) 732 12 12, (073) 732 12 12. Інформацію про проект також можна отримати на сторінці УТВ у соцмережі: https://www.facebook.com/UTVdp/.

 

 

Поделиться: