На вихідних у місті завершився фестиваль «Social Dance Dnepr»

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи На вихідних у місті завершився фестиваль «Social Dance Dnepr» отключены

На Фестивальному причалі Січеславської набережної у Дніпрі завершився цьогорічний сезон фестивалю соціальних танців «Social Dance Dnepr»

Цього року захід стартував наприкінці травня. За цей час відбулось 15 open занять просто неба. Мешканці та гості міста щосуботи безкоштовно відвідували майстер-класи викладачів провідних танцювальних шкіл Дніпра, також приїжджали викладачі з Києва, Запоріжжя, Кам’янcького, Харкова, Кривого Рогу. Під час занять вони опановували сальсу, румбу, бачату, ча-ча-ча та інші види танців.

«Кожен бажаючий міг прийти на Фестивальний причал, аби потанцювати чи опанувати навички з різних видів танцю. Такі заняття відвідали понад 4 тис. містян. Маємо багато позитивних відгуків, що цей фестиваль городянам сподобався, тому плануємо проводити його і наступного року», – сказав керівник Художньої ради при міському голові, депутат міськради Григорій Гельфер.

Останнє заняття цього сезону відвідав київський музичний гурт Dislocados. «Приємно, що нас запросили до Дніпра на фестиваль соціальних танців «Social Dance Dnepr». Класно, що в місті просто неба городяни можуть танцювати, це об’єднує всіх», – поділився враженнями лідер гурту Ілля Яресько.

 

Поделиться: