Як дніпряни святкували День батька?

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Як дніпряни святкували День батька? отключены

До Дня батька у парку ім. Лазаря Глоби в Дніпрі влаштували велике родинне свято із веселими конкурсами, творчими майстер-класами та виставкою спецтехніки

Під час свята серед чоловіків провели конкурс на звання супертата. Також у парку пройшли сімейні естафети, учасники яких отримали пам’ятні призи.

До сімейних розваг залучили навіть головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, полк «Дніпро-1» та Національну гвардію України. Військові та спецпризначенці допомогли у проведенні змагань зі складання та розбирання автомата Калашникова. Також вони демонстрували бойову техніку й спорядження захисників.

У мерії впевнені: такі святкування доводять, що в сучасному суспільстві роль батька набуває дедалі більшого значення.

«Дякуємо батькам та чоловікам, які тут зараз є. Ви стоїте на захисті своєї країни, бороните своїх дітей, свої родини. Багато сучасних татусів зараз не просто гуляють із дітьми. У суспільстві все більше відчувається роль саме батька. Ми відходимо від радянських стереотипів, що дитиною має опікуватися винятково мати», – зазначила заступник директора-начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання міськради Дар’я Біла.

Зазначимо, що День батька є традиційним святом для багатьох європейських країн.

Поделиться: