Є НОВИЙ РЕКОРД!

2 года ago anelya Комментарии к записи Є НОВИЙ РЕКОРД! отключены

Цього разу – з національного боді-арту. Тож «Петриківський дивоцвіт»-2019, як завжди, пройшов із розмахом!

Крім того, на фесті вразив національний дизайнерський одяг, запам’яталися Юрій Ткач і запальний концерт гурту «KAZKA».

12-й фестиваль зібрав надзвичайну кількість жителів Дніпропетровщини і гостей. Цього року на відвідувачів чекала дійсно цікава й різноманітна програма.

Яскраві та неповторні локації, національні ремесла й традиції! Кожен район області представив себе піснями, віршами, творчими здобутками та смаколиками.

Протягом дня гості відвідували виставкові та ярмаркові галявини, брали участь у модній, спортивній і козацькій платформах. Для дітей також працювала платформа з розвагами — «Петрик П’яточкін.иа».

«Втім, не лише розваги складають «Петриківський дивоцвіт», — зазначає ініціатор етно-фестивалю, голова облради Гліб Пригунов. — Ми беремо найкраще з культури минулого українського народу і робимо це модним та популярним сьогодні.

Українські традиції — не шароварщина, як деякі вважа-
ють. Вони є надбанням світової культури. Це доводить той факт, що Петриківський розпис та козацькі пісні організація ЮНЕСКО включила до переліку нематеріальної культурної спадщини людства!».

Очільник обласної ради також розповів, що за останні 4 роки захід зі звичайного ярмарку перетворився на масштабний етно-фестиваль. Щороку його програма стає більш насиченою численними локаціями, виступами зірок української естради, гастрономічною феєрією , конкурсами, сюрпризами та українськими традиціями.

«Серед цікавинок цього року була українська мода. До нас приїхали дизайнери навіть з інших областей, аби представити свої моделі національного одягу. Окрім того, ми знову встановили рекорд. Тепер у нас не тільки найбільший рушник, а й найбільша кількість облич, розмальованих петриківським боді-артом!» — розповів пан Пригунов.

Проте головне, на що чекали гості «Дивоцвіту», відбулося ввечері. Після усіх розважальних заходів перед гостями виступила легендарна «KAZKA».

Михайло ЛИСЕНКО

Поделиться: