Олександр Бондаренко провів перший особистий прийом громадян

  24.09.2019 15:21   -
Новини

Кардіостимулятор для батька загиблого учасника АТО, реабілітація для дітей з інвалідністю та ремонт дороги, до якої десятиліттями не доходили руки, – голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко провів перший особистий прийом громадян.

Очільник області отримав 19 звернень. Заявники просили допомоги у вирішенні соціальних, медичних, житлово-комунальних проблем.
– Цьогоріч у мене виявили проблеми із серцем. Воно постійно болить, ритм – 35-40 ударів на хвилину. У будь-який момент може статися інсульт, ¬– поділився батько загиблого учасника АТО Валерій Міськів. – Лікарі запевнили, що проблему вирішить кардіостимулятор. Проте приборів, які закуповують державним коштом, в лікарні не виявилося.
Із цією проблемою чоловік звернувся до голови ДніпроОДА Олександра Бондаренка. На прийомі його заспокоїли: нова партія кардіостимуляторів надійде до області вже на початку наступного місяця. Безкоштовний прилад Валерій Міськів отримає до 10 жовтня.
Звернулися до очільника області і батьки дітей-аутистів із Дніпра. Нині понад 20 хлопців та дівчат безкоштовно навчаються у спеціалізованому відділенні обласного Центру комплексної реабілітації. Проте строк перебування в Центрі, визначений комісією, спливає наприкінці року. Батьки стурбовані, що вже у 2020 році їхні діти не зможуть відвідувати життєво необхідне навчання.
– Для дітей з аутизмом потрібна безперервна реабілітація. Прогалини призводять до важких проблем, надолужити згаяне майже неможливо, – пояснила член ГО «Ми поряд» Олена Карповська. – На прийомі нам пообіцяли: регіон буде просити співфінансування Дніпра, аби юні мешканці цього міста могли без перешкод ходити до обласного Центру. А доки місто та область вирішуватимуть фінансові питання, ми продовжимо відвідувати навчання.
Із колективним проханням до голови ДніпроОДА звернулися мешканці селища Краснопілля, яке нині є частиною міста Дніпро.
– Вулиця Дзеркальна – основна магістраль Краснопілля, якою рухається весь громадський транспорт. Частина її проходить селищем, решта – виходить за межі Дніпра. У 2017 році місто відремонтувало «свій» шматок вулиці. У ямах лишилися ще 300 «безхозних» метрів дороги, – розповів місцевий мешканець Юрій Власов.
Заявникам пообіцяли: 300 метрів вулиці візьмуть на баланс області та відремонтують. Зроблять ще кілометр дороги, який веде від вулиці Дзеркальної до траси. Так громадський транспорт курсуватиме до селища без перешкод. Роботи виконають у 2020 році

Наступна стаття: