У Кам`янському відремонтували інфекційне відділення міськлікарні №7

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Кам`янському відремонтували інфекційне відділення міськлікарні №7 отключены

У Кам’янському завершили капітальний ремонт інфекційного відділення міської лікарні №7. Оновили усе – від покрівлі до підлоги. Скоро там встановлять необхідне медичне обладнання і зможуть приймати пацієнтів.

– Сьома міська лікарня Кам`янського – одна з госпітальних баз області. Вона готова приймати найтяжчих пацієнтів з коронавірусною хворобою. Відтепер має сучасне інфекційне відділення, – зазначив директор обласного департаменту охорони здоров’я Валерій Сердюк. – Незабаром там встановлять необхідне обладнання. Зокрема, придбаний обласним коштом портативний цифровий рентген-апарат. 

В оновленому відділені облаштували 30 сучасних кімнат-боксів. У кожній палаті по два ліжка, санвузол з теплою водою. Для подачі їжі передбачене спеціальне віконечко. Аби зменшити контакти між пацієнтом і працівниками лікарні. За потреби, розповіли у лікарні, кількість ліжок можна буде збільшити до 70-80.

Фінансували роботи коштом міського бюджету. Витратили 7,5 млн грн. Замінили покрівлю, всі комунікації, виконали внутрішні оздоблювальні роботи. Поставили нові вікна і двері. Облаштували палати меблями.

Декілька років будівля стояла занедбана. Тепер там зможуть лікувати не тільки коронавірус, а й інші інфекційні хвороби.

Нині у лікарні жодного хворого COVID-19. Дев’ятьох пацієнтів, які були, вилікували та виписали. Врятували навіть чоловіка з ускладненнями від коронавірусу. Була загроза ампутації верхньої кінцівки через тромбоемболію. Руку вдалося зберегти.

Поделиться: