На Дніпропетровщині усю ніч шукали семирічного хлопчика

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині усю ніч шукали семирічного хлопчика отключены

У смт. Новомиколаївка Верхньодніпровського району усю ніч тривали пошуки дитини, яка ввечері пішла з будинку бабусі та дідуся. На ранок хлопчика розшукали живим та здоровим.

За інформацією офіційного сайту Нацполіції України, повідомлення про зникнення дитини надійшло до поліції 21 травня близько 7-ї вечора. До пошуків хлопчика залучили всіх співробітників Верхньодніпровського відділення поліції, зокрема працівників карного розшуку, слідства, ювенальної превенції та дільничних.

До обстеження території долучилися і кінолог зі службовим собакою Пако. Також були задіяні технічні засоби – квадрокоптер і тепловізор.

Частина працівників поліції почали подворовий обхід селища, розпитували односельчан, сусідів. Також поліцейські оглянули закинуті будинки та двори. Інші співробітники почали прочісувати прилеглу до селища територію – лісополоси, поля та ставки.

Як виявилось, на період карантину хлопчик мешкав у бабусі з дідусем. Ввечері він вирішив повернутися додому та вийшов на дорогу до м. Кам’янське. Вранці на трасі його помітили місцеві жителі, які привезли переляканого мандрівника до будинку бабусі й дідуся. Зараз з дитиною та її батьками працюють поліцейські.

Поделиться: