Миколаївська громада проведе децентралізаційний онлайн-фестиваль

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Миколаївська громада проведе децентралізаційний онлайн-фестиваль отключены

У Миколаївській громаді, що на Дніпропетровщині, організовують перший в Україні децентралізаційний онлайн-фестиваль «Квітка Присамар’я». Він об’єднає митців з чотирьох областей. Вони продемонструють вокальні, хореографічні, інструментальні та театральні номери.

– Карантинні реалії змушують митців шукати нові формати спілкування з глядачами. Ось і фестиваль «Квітка Присамар’я» цьогоріч переходить в режим онлайн. На дистанційну зустріч зберуться артисти з Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Запорізької областей. Буде й учасник з Чехії. Вони представлять архівні записи 230 номерів. Організувати фест Миколаївській ОТГ допомагає Дніпропетровський регіональний офіс «U-LEAD з Європою», – розповіла керівниця офісу Олена Тертишна.

У фесті візьмуть участь 10 районів, 12 ОТГ та стільки ж міст, 26 сіл та селищ.

23 травня можна буде переглянути номери у хореографічному та інструментальному жанрах. 24 травня – у театральному та вокальному. Початок – о 10:00.

За виступами можна буде спостерігати на YOUTUBE каналі Миколаївської громади: https://www.youtube.com/channel/UCYdx4iA9ZaCfkOoztpLFI0A.

Поделиться: