У Дніпрі зводять криту арену для олімпійського резерву області

  04.12.2019 13:41   -
Новини

У Дніпрі поруч зі стадіоном «Олімпійські резерви» зводять п’ятиповерхівку. Там будуть дві зали: велика та менша – для різних видів боротьби. Будівництво критої арени відбувається за новітніми технологіями.

Модерновий дизайн поєднується з максимально комфортними умовами для підготовки олімпійського резерву області та проведення змагань найвищого рівня.
Криту арену зводять «з нуля» на місці пустиря. Підрядники вже «залили» три поверхи. Наразі кладуть цеглу, роблять перекриття, монтують комунікації – електрику, вентиляцію, пожежну сигналізацію.
– Все буде на найвищому рівні. Якість – найкраща, – підкреслив старший виконроб підрядної компанії Дмитро Назаров. – Зробимо модерновий фасад. Частину – із металевих карт, решта – цільні вітражі. Вони будуть зі спеціального скла, призначеного для великих споруд. Набагато міцніші за звичайні, з шумоізоляцією. Добре витримуватимуть і вітрове навантаження.
Велику залу зводять на другому поверсі. Її площа сягатиме 1 тисячі кв. м. Там розташують корти для гри у бадмінтон. Будуть і сектори для тенісу, волейболу, баскетболу.
– Наразі в училищі маємо маленьку залу. Місця всім не вистачає, тож доводиться скорочувати тренування. Дуже чекаємо на криту арену. Тут можна буде проводити заняття за будь-якої погоди. Приміром, зараз маленькі футболісти вимушені грати на відкритому стадіоні навіть у -10С, – поділився старший тренер ДВУФК Юрій Сендецький.
На першому поверсі буде зала з татамі. Там займатимуться айкідо, дзюдо, боксом. Будівельники облаштують також роздягальні та душові для спортсменів, господарчі приміщення.