Переселенці та АТОвці області зможуть отримати пільгові кредити на житло

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Переселенці та АТОвці області зможуть отримати пільгові кредити на житло отключены

В Україні запустили нову програму для придбання житла. Переселенці та учасники АТО/ООС зможуть отримати кредити на пільгових умовах – під 3% річних.

Для надання кредитів на житло внутрішньо переміщеним особам уряд спрямував 100 млн грн. Стільки ж – виділив на кредитування учасників АТО/ООС. Мешканці Дніпропетровщини, які підпадають під ці категорії, можуть подати заявки на участь у програмі. Квартиру або житловий будинок вони обиратимуть самостійно, – розповіли в обласному департаменті соціального захисту населення.
Кредит за пільговою 3% ставкою видаватимуть на строк до 20 років. У день укладання договору потрібно сплатити внесок у розмірі 6% від вартості житла.
За додатковою інформацією слід звертатися до регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» за адресою: м. Дніпро, вул. Філософська, 39-А, 4 поверх. Або за телефонами: (073) 420 29 10, (093) 154 38 21.
Подати заявку на участь у програмі можна за посиланням: https://dp.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/kredyt-dlya-vpo-ta-ato-oos.

Поделиться: