У Дніпрі завершили заплановані на 2019-й ремонти світлофорів

  04.12.2019 13:45   -
Новини

У Дніпрі завершили заплановані на 2019 рік капітальні ремонти світлофорних об’єктів на перехрестях з інтенсивним рухом. На чотирьох найскладніших з них встановили острівки безпеки з колесовідбійними оцинкованими брусами.

– Цьогоріч ми відремонтували 7 світлофорних об’єктів. На кожному встановили оцинковані опори, нові дорожні знаки, а також світлодіодні світлофори для автомобілів і пішоходів, нанесли дорожню розмітку. На пішохідних переходах всюди встановили LED-світильники, – розповів виконувач обов’язків директора комунального підприємства «Дніпродорсервіс» Дмитро Герасимов.
Після капітального ремонту на одному з найнебезпечніших перехресть – вулиць Генерала Пушкіна і Запорізького шосе – нанесли нову розмітку та розмістили дорожні знаки. Встановили світлофори для автомобілів та світлофори з таймерами для пішоходів і, звичайно, острівець безпеки.
– Тепер, якщо людина до червоного сигналу не встигла перейти дорогу, вона може зупинитися на острівці безпеки й дочекатися там зеленого світла. Крім цього, острівець також служить для зниження швидкості. Водії бачать, що проїжджа частина звужується та уповільнюють рух автомобіля під час перетину перехрестя, – пояснив Дмитро Герасимов.
Дніпрянин Олександр Дорошенко переходить дорогу на перехресті, щоб дістатися автошколи. Каже, що раніше ходити тут було дуже складно.
– На цьому перехресті завжди дуже інтенсивний рух. Зараз же встановили декілька світлофорів, більше регулювальних знаків, з’явилася розмітка, острівці безпеки – просто клас! Усе дуже добре зробили, – поділився враженнями чоловік.