У Дніпрі пройдуть змагання юних робототехніків

  05.12.2019 15:17   -
Новини

6 грудня у Дніпрі відбудеться обласний етап Всеукраїнських змагань з робототехніки «Роботрафік 2020». У ньому візьмуть участь юні винахідники до 18 років. Загалом змагатимуться 13 команд.

– Робототехніка – це один з найбільш перспективних та цікавих напрямків ІТ-технологій. На Дніпропетровщині впроваджуємо проєкти з популяризації цієї галузі. Обласний етап «Роботрафіку» проводимо вже вдруге. Переможці покажуть свої сили на всеукраїнському рівні, – розповіли в обласному департаменті освіти і науки.
Юні винахідники змагатимуться у чотирьох категоріях – рух з дотриманням ПДР, рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі, конкурс Scratch-проєктів з безпеки дорожнього руху для автопілотованих транспортних засобів, тривимірне моделювання у CAD-системі.
«Роботрафік-2020» пройде у Дніпровській академії неперервної освіти за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, буд. 70, перший поверх.
Організатори ‒ облдержадміністрація, Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді та Дніпровська академія неперервної освіти.