Літнім дніпрянам розповіли, як вберегтися від застуди й грипу

  05.12.2019 15:13   -
Новини

Які штами грипу переважатимуть взимку та як захиститися від недуги, – про це відпочивальникам муніципального табору «Золотий вік» розповіла головна спеціалістка департаменту охорони здоров’я Дніпровської міської ради Тетяна Мартиненко.

Зокрема, експертка звернула увагу на те, що грип є особливо небезпечним для літніх людей, які ще й мають хронічні захворювання, переважно через ускладнення. Тетяна Мартиненко перелічила симптоми недуги (стрімке підвищення температури тіла, загальна слабкість, біль у м’язах, головний біль, нежить, закладений ніс, біль у горлі) та застерегла, що у разі їхньої появи, не варто займатися самолікуванням, краще звертатися до лікаря.
Щодо загальної профілактики, лікарка порадила прості заходи. А саме: уникати контакту з особами, що мають прояви ГРВІ, обмежити час перебування у місцях великого скупчення людей, частіше мити руки, не торкатися немитими руками обличчя, збалансовано харчуватися, регулярно проводити в квартирі вологе прибирання та більше гуляти на свіжому повітрі. Для швидкого одужання потрібно відпочивати і пити багато рідини.