У Дніпрі відбудеться міжнародний турнір зі спортивних танців

  05.12.2019 16:41   -
Новини

7 – 9 грудня у Дніпрі відбудеться XVIII Міжнародний турнір зi спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра». Цього року учасники змагатимуться на спортивній арені КСК «Шинник» (пр. Богдана Хмельницького,118-А).

– Місце проведення турніру обрано не випадково. Арена культурно-спортивного комплексу «Шинник» відповідає вимогам міжнародних стандартів WDSF для проведення змагань такого рівня та дає можливість комфортно розмістити максимальну кількість учасників і глядачів. Ми дуже раді, що Дніпро має честь уже багато років поспіль приймати такий престижний турнір, – розповів заступник міського голови Олександр Шикуленко.
У рамках турніру «Кубок Станіслава Шкляра» пройдуть міжнародні змагання рівня «WDSF International Standard/Latin», які є одними з найбільш рейтингових у світі спортивного танцю.
Понад 1500 учасників з 25 країн приїдуть до Дніпра, щоб взяти участь у турнірі. Це спортсмени, тренерські бригади та судді з Ізраїлю, Румунії, Угорщини, Італії, Хорватії, Естонії, Словенії, Польщі, Португалії, Нідерландів, Грузії, Литви, Кіпру, Люксембургу, Болгарії, Латвії, Словаччини, Греції, Німеччини, Білорусі, Молдови, Іспанії, Туреччини та різних куточків України. Уперше цього року участь у змаганнях візьмуть танцювальні пари з Японії та Бразилії. А головний суддя – з Королівства Лесото (Південна Африка).
– Наразі рівень довіри міжнародної спільноти до нас дуже високий. Якщо порівнювати, то у танцювальних змаганнях, які відбулися цього року в столиці, взяли участь спортсмени з 23 країн світу, до нас же їдуть з 25! Тож турнір проходитиме на найвищому рівні. Він буде видовищним, – зазначив організатор Міжнародного турніру зі спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра» Олег Петровський.
Урочисте відкриття турніру відбудеться у суботу, 7 грудня, о 19:30. Протягом трьох днів (вранці та вдень) проходитимуть відбіркові змагання, а ввечері майстерність показуватимуть найсильніші пари.