У Дніпрі представили нового голову Дніпропетровської ОДА

  17.09.2019 11:44   -
Новини

Головою ДніпроОДА став Олександр Бондаренко. Нового очільника регіону представив Президент України Володимир Зеленський у Дніпровському аеропорту.

– Я хочу представити вам нового голову облдержадміністрації – молодого менеджера Олександра Бондаренка, – сказав Володимир Зеленський.
Президент України додав, що всі новопризначені очільники ОДА мають випробувальний термін.
– Маємо вимоги до голів обласних адміністрацій – не лише в Дніпропетровській області, а й по всій Україні. До Нового року дивимося, як вони справляються, – наголосив Володимир Зеленський та вручив новому очільнику регіону відповідне посвідчення.
Олександр Бондаренко з відзнакою закінчив Національний університет «Києво-Могилянська Академія», він – магістр фінансів. Брав участь у навчальних програмах у Швеції, Словенії, США. Останні роки очолював компанію «Сталі Бізнес Системи».
– Дуже дякую за кредит довіри, який ми будемо повертати області та людям якісною роботою. Я розумію, шо пріоритетів багато: це і сучасний новий аеропорт, і дороги, й інфраструктурні проекти, і покращення екологічного стану області. Головне, щоб дії та всі наші амбіції робили кращим життя мешканців області. Адміністрація буде працювати ефективно і на результат, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
Нагадаємо, до 27 червня 2019 року головою Дніпропетровської облдержадміністрації був Валентин Резніченко. Він обіймав цю посаду понад чотири роки. Після звільнення Резніченка тимчасово виконуючим обов’язки голови ОДА призначили його заступника – Дмитра Батуру.