Дніпропетровщина – в трійці лідерів України із формування спроможних громад

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпропетровщина – в трійці лідерів України із формування спроможних громад отключены

Дніпропетровщина увійшла до трійки лідерів України із формування спроможних громад. Такий рейтинг склав Мінрегіон, – про це повідомила директорка обласного Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

– Від самого початку реформи місцевого самоврядування Дніпропетровщина взяла лідерські позиції, утримує їх й досі. Ніні область – на третьому місці з формування спроможних ОТГ. Поступається наш регіон лише Житомирщині та Чернігівщині. Але вже наступного місяця маємо шанс очолити національний рейтинг. Для цього території, які зараз в процесі об’єднання, мають завершити його у вересні, – розповіла Олена Тертишна.
Під час формування рейтингу в Мінрегіоні враховували площу ОТГ регіону та скільки людей там проживають, кількість міст, до яких приєдналися сусідні громади. Звертали увагу на число громад, які ще не об’єдналися, районів, не охоплених ОТГ.
Нині на Дніпропетровщині найбільше в Україні громад – 64. Дві ОТГ утворилися навколо міст обласного значення – Покрова й Марганця.

Поделиться: