Дніпровські шахісти вдало виступили на чемпіонаті міста

17.09.2019 11:38   -
Новини

З 6 по 14 вересня у міському шахово-шашковому клубі ім. Й. С. Уріха відбувся чемпіонат Дніпра з класичніх шахів серед чоловіків і жінок. Вихованці КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 9 ім. міжнародного гросмейстера О. С. Мороза» Дніпровської міської ради стали переможцями та призерами змагань.

Павло Стельмашенко переміг у чоловічому турнірі чемпіонату із результатом 7,5 очок з 9. Денис Язловецький посів 3 місце з результатом 7 очок.
Переможницею чемпіонату серед жінок стала вихованка КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 11» Дніпровської міської ради Олеся Прасол, яка посіла перше місце із результатом 7,5 очок з 9. Олеся Тихомирова виборола 2 місце, заробивши 7 очок.
Також дніпровські спортсмени Єлизавета Бацановська та Микола Муха посіли 3 та 2 місця відповідно.