У Дніпрі покажуть фільм про оборону Луганського аеропорту

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі покажуть фільм про оборону Луганського аеропорту отключены

146 днів оборони летовища – у спогадах захисників. Мешканців Дніпропетровщини запрошують до облдержадміністрації на кіносеанс. Документальну стрічку «Луганський форпост» покажуть 5 грудня о 17:00. Вхід вільний.

– Фільм «Луганський форпост» завершує серію кінопоказів, які проводили в облдержадміністрації до Дня Збройних Сил України. Він присвячений початку війни на Сході та героїчній обороні Луганського летовища. Це відверта історія, розказана безпосередніми учасниками бойових дій, – зазначила начальниця обласного управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка. – Це вже не перший показ фільму у ДніпроОДА. Рік тому проводили творчу зустріч із авторами фільму та захисниками Луганського аеропорту.
Фільм знімали у Києві, Дніпрі, Львові, Закарпатській, Донецькій та Луганській областях, а також на передовій. Знімальна група записала інтерв’ю із понад 40 учасниками бойових дій.
Фільм створений продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Міністерства культури України. Режисер та автор сценарію – Тарас Ткаченко. Тривалість – 57 хвилин.

Поделиться: