Дніпрянам нагадали, як не травмуватися в ожеледицю

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпрянам нагадали, як не травмуватися в ожеледицю отключены

Перший сніг та морози традиційно збільшили кількість пацієнтів у дніпровських травмпунктах. Як уникнути переломів та забоїв під час ожеледиці, містянам нагадали в обласному управлінні цивільного захисту.

– В ожеледицю різко зростає вірогідність травм. Один необережний рух може призвести до перелому, забою або розтягнення. Уникнути неприємної ситуації допоможуть прості правила, – наголосили в управлінні.
В ожеледицю не варто одягати взуття на підборах або платформі, вищих за 3-4 см. Не підійде й абсолютно пласка підошва. Ліпше, аби вона була пориста та рельєфна. В сильну ожеледицю в пригоді стануть льодоступи – насадки на взуття із шипами. Людям похилого віку бажано мати для підтримки паличку з неслизьким гумовим накінечником.
– Намагайтеся обходити слизькі ділянки. Якщо це неможливо, рухайтеся невеличкими ковзаючими кроками, злегка зігнувши ноги в колінах, а тулуб нахиливши вперед. Під час ходьби не слід тримати руки в кишенях – це завадить втримати рівновагу, – додали в управлінні.
При падінні слід постаратися згрупуватися, впасти набік та перекотитися. Лише вагітним краще приземлятися на спину. У такому разі підборіддя потрібно притиснути до грудей, а руки витягнути вперед.

Поделиться: