У Дніпрі кращим освітянам регіону вручили обласну премію

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі кращим освітянам регіону вручили обласну премію отключены

Традиційно на початку жовтня в Україні віддають шану освітянам. У Дніпропетровській ОДА двадцяти кращим педагогам регіону вручили щорічну обласну премію. Із професійним святом їх привітав голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Щорічну обласну премію отримали вчителі, вихователі, викладачі, керівники шкіл, ліцеїв, гімназій, дитсадків, училищ, позашкільних закладів.
Вчителька Дніпропетровського обласного фізико-математичного ліцею-інтернату Тетяна Полякова викладає математику вже понад 30 років. Каже, педагогом стала за покликом серця. Зрозуміла, що це її справа, тільки-но стала біля дошки в класній кімнаті.
– Аби стати справжнім учителем, у людині має бути зібрано все: і любов до дітей, і працелюбство, і постійне прагнення до вдосконалення. Та найголовніше – вона повинна вміти передати дітям власні знання. Це дар Божий, – поділилася Тетяна Полякова. – Серед моїх учнів багато переможців олімпіад та конкурсів різного рівня. Пишаюся ними – вони всі давно для мене наче рідні діти.
Серед заохочених – освітяни із Дніпра, Першотравенська, Кривого Рогу, Межової, Кам’янського, Павлограду, Нікополя, Марганця, Покрова, Тернівки. Відзначили і педагогів із Юр’ївського, Томаківського, Дніпровського, Васильківського, Новомосковського районів.
-Раніше служив у Збройних Силах, та останні 6 років викладаю дітям військову підготовку, – розповів заступник директора кам’янської гімназії №11 Сергій Лоза. – Насиченістю, динамічністю та напруженістю вчительська справа не відрізняється від військової. Намагаюся виховати справжніх патріотів. А ще побудувати заняття так, аби дітям було цікаво.
Загалом до Дня працівника освіти заохотили 168 кращих педагогічних працівників області.
Загалом на Дніпропетровщині працює 42 тисяч педагогічних працівників. Із них майже сто мають почесні звання «Заслужений вчитель України» та «Заслужений працівник освіти України

Поделиться: