На Дніпропетровщині стартував осінній призов

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині стартував осінній призов отключены

Першого жовтня в області стартував осінній призов. Він триватиме до кінця 2019-го. За три місяці до лав української армії підуть майже 1,5 тисячі новобранців Дніпропетровщини. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА.

-Цьогоріч осінній призов триватиме з 1 жовтня до 31 грудня. Протягом трьох місяців новобранців відправлятимуть до військових частин Збройних Сил України, Нацгвардії, Прикордонних військ та Державної служби транспорту, – зазначили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА. – Жодного призовника не відправлять у зону проведення військових дій. У зоні ООС служитимуть лише ті, хто добровільно підписав контракт із ЗСУ.Вік новобранців – від 20 до 27 років.
Спочатку призовники пройдуть навчання у спеціальних центрах. Продовжать службу – у військових частинах України.
Служба в армії триватиме 1,5 роки. Для новобранців із вищою освітою – рік. Після, за бажанням, хлопці можуть підписати контракт і продовжити військову кар’єру.
Перша відправка призовників – вже 8 жовтня. Урочистості на честь складання присяги відбудуться перед будівлею облдержадміністрації.

Поделиться: