У 2020 році Дніпропетровщина заробила майже 5 млрд гривень

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У 2020 році Дніпропетровщина заробила майже 5 млрд гривень отключены

За два місяці 2020-го до бюджету Дніпропетровщини надійшло 4,9 млрд грн – на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомили в департаменті фінансів облдержадміністрації.

– Доходи, які отримала область на початку року, –  гарний старт для реалізації необхідних інфраструктурних проєктів, забезпечення розвитку громад. А планів багато. Вже розпочалася всеукраїнська програма «Велике будівництво». На Дніпропетровщині робота кипітиме на понад 100 соцоб’єктах, – зазначили в департаменті. 

Цьогоріч бюджети міст отримали на 13% більше, ніж у 2019-му. Найвищі темпи росту доходів – у Вільногірську, Синельниковому та Нікополі.

У трійці лідерів серед районів – Криворізький,  Межівський та Царичанський. В середньому до бюджетів районів надійшло на 16% більше коштів.

На 17% збільшилися доходи об’єднаних територіальних громад. Найкраща динаміка у   Карпівській, Широківській та Юр’ївській ОТГ.

Надходження зростають, зокрема, за рахунок податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку,  податку на нерухоме майно.

Поделиться: